18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
zonk 2015-02-09, 21:11 24
Jak się tępe krety nie potrafią zachować to trzeba lać gnoi.
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2015-02-09, 21:12 16
Swoją droga to pizdy z tych górników. Jest i tam ze 3 setki. Zmietli by ich z palcem w dupie!
Zgłoś
Avatar
takija 2015-02-09, 21:33 10
Wodą ich na mrozie haha
Zgłoś
Avatar
imegas 2015-02-09, 21:34 229
A ja osobiście to lałbym i patrzył czy puchnie równo, od przywileje w dupach im się poprzewracało barbarki 13 i 14 i dodatki węgiel za darmo itp itd pensja z kosmosu 5 dni w tygodniu bo sobota to bee i fuuu pracować no kurwa jego mać. A wszystko przez związki zawodowe jak kopalnia prywatna to i jakoś zyski ma i bez związków i 6 dni w tygodniu czas pracy i żony też pracują a nie święte krowy leżą na kanapie i płaczą że na ślonsku to ino chłop pracuje baba domem i dziećmi się zajmuje a my mamy zapierdalać tak? Ale to chuj rolnicy dzisiaj S8 w Porosłach zablokowali mendy jebane nieroby kredytów ponabierali ciągniki za pół darmo kupili warte 200tyś żeby tylko jeden i jeszcze im mało a ja musze płacić 1000zł Zusu i kurwa dojebali mi 600zl za światło od nowego roku i ciekawe co z podatkiem gruntowym a te chuje płacą 166zł Krusu i płaczą że im źle.
Zgłoś
Avatar
ziehzeit 2015-02-09, 21:40 72
@imegas

Czemu obwiniasz za to rolników/górników, a nie partie rządzącą.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2015-02-09, 21:44 63
@ziehzeit dokładnie, najgorszym wrogiem kraju jest rząd, jebać jakieś wewnętrzne wojenki, podzielili Polaków na PIS i PO, na górników, Warszawiaków, wykształciuchów, związkowców jeden ciśnie drugiego a partie przy korycie te same od lat
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2015-02-09, 21:53 1
jebać związki zawodowe ale zawsze przy strajkach zastanawia mnie, dlaczego 5 krotnie większa grupa ludzi po prostu nie wleci w policjantów. Będzie taki tłum, taki ścisk że nie będą mieli jak pałować...wtedy wystarczy łapać za ręce i nogi i chuj. Jakby cała grupa się rozpędziła i wjechała w to gówno pod drzwiami.... miałbym co oglądać
Zgłoś
Avatar
imegas 2015-02-09, 21:57 23
@ziehzeit nie partie rządzącą tylko my jesteśmy za to odpowiedzialni zaczynając od naszych rodziców co dali się wyruchać przez agenta BOLKA i OKRĄGŁY STÓŁ sprzedali Polskę za psi chuj i tak od 25 lat jak jebane lemingi łykami kit o drugiej Japonii , Irlandii słońca Peru i inne pierdoły i od 25 lat te same mordy w Rządzie tylko nazwy partii zmieniają i od 25 lat powtarzanie nie ma na kogo głosować i wiecznie źle wiecznie afery i co ? I GÓWNO to wszystko nasza wina nie dojrzeliśmy do demokracji.
Zgłoś
Avatar
IRONiczny 2015-02-09, 22:01 2
I bardzo, kurwa, dobrze. Skoro skarb państwa jest głównym udziałowcem, czyli to POLACY są głównym udziałowcem to firma ma przynosić zyski, a nie być rozpierdalana przez kilku debili którzy potrafią podjudzić ludzi do strajku. A właściciel działa przez radę nadzorczą która przed nim odpowiada. Pracownicy mają gówno do gadania do rady i prezesa. Za dużo luzu związkowcy dostali i teraz popierdoliło im się w główkach żeby żądać zwolnienia prezesa który stara się działać na rzecz właściciela a nie ulega związkowcom.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2015-02-09, 22:04 35
NieWiemZeWiem napisał/a:

dlaczego 5 krotnie większa grupa ludzi po prostu nie wleci w policjantów



a co zawinili policjanci, że ktoś ma ich napierdalać?
Robią to co do nich należy - dostali rozkaz pilnowania i ochrony obiektu więc będą wykonywać swoją pracę jak najlepiej.

Każdy kto podniesie łapsko na funkcjonariusza wykonującego swoje obowiązki powinien zgnić w pierdlu.
Zgłoś