18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
YebusMaksimus 2018-08-28, 22:50 8
Nie w ryj tylko w klacioche.

I ten kop był tak chujowy jak cała kravmaga, nawet spadł w nie tą stronę co powinien.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2018-08-28, 23:52 2
Przynajmniej poczuł, że żyje.
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-08-29, 0:28 6
YebusMaksimus napisał/a:

I ten kop był tak chujowy jak cała kravmaga, nawet spadł w nie tą stronę co powinien.



Nie wiesz co mówisz. Po prostu pierdolisz.

Dla ratowników pół litra Żytniej.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2018-08-29, 0:45 3
A jak nie mam sraczki, to też mogę przewinąć?
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2018-08-29, 0:57 1
Ale nie w tą stronę kurwa, nie w tą stronę
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2018-08-29, 11:41
Po chuj ratowac ludzi ktorzy chca sie zabic? Przeciez predzej czy pozniej i tak to zrobi
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-08-29, 11:58
mrokussw napisał/a:

Po chuj ratowac ludzi ktorzy chca sie zabic? Przeciez predzej czy pozniej i tak to zrobi


No na zasadzie jak u nas co roku po zimach łatają te drogi nasze chujowe i co roku ktoś ma robotę.
Zamiast olać i położyć nową drogę to łatają i łatają i łatają i tak co roku 2x do roku łatają.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2018-08-29, 15:21
Juz sie nawet zabic kurwa nie mozna.
Zgłoś
Avatar
qwerq123 2018-08-29, 16:16 6
Z tej wysokości to ruski skaczą po wódkę
Zgłoś
Avatar
YebusMaksimus 2018-08-29, 23:04
wpr napisał/a:



Nie wiesz co mówisz. Po prostu pierdolisz.



Sam pierdolisz gówniaku, znawco sztuk walk, wytłumacz mi dlaczego w takim razie krav maga nie jest dyscypliną olimpijską, albo nie ma ani jednego topowego zawodnika MMA wywodzącego się z tego gówna? Dyscyplina dla chłopców w rurkach, których nie chcieli w tańcu z gwiazdami.

I nie pisz więcej do mnie, bo nie chce mi się z Tobą gadać.
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-08-30, 0:21 1
YebusMaksimus napisał/a:



Sam pierdolisz gówniaku, znawco sztuk walk, wytłumacz mi dlaczego w takim razie krav maga nie jest dyscypliną olimpijską, albo nie ma ani jednego topowego zawodnika MMA wywodzącego się z tego gówna? Dyscyplina dla chłopców w rurkach, których nie chcieli w tańcu z gwiazdami.

I nie pisz więcej do mnie, bo nie chce mi się z Tobą gadać.



Krav maga jest wojskowym systemem walki w bliskim kontakcie, a nie sportem walki. Dlatego właśnie nie uświadczysz jej na żadnej olimpiadzie. Oprócz klasyki masz tam techniki z nożem, batonem i bronią palną. Jak ty to widzisz w sportowym ringu? A z resztą... znajdź sobie sekcję, przejdź się parę razy. Dostaniesz wpierdol na 325 sposobów to zmienisz zdanie. Ale po co ja to piszę... jak ty, gówniaku, pewnie nie trenowałeś w życiu nic poza podnoszeniem do ust puszki harnasia...
Zgłoś
Avatar
charakternik 2018-08-30, 15:23
wpr napisał/a:



Krav maga jest wojskowym systemem walki w bliskim kontakcie, a nie sportem walki. Dlatego właśnie nie uświadczysz jej na żadnej olimpiadzie. Oprócz klasyki masz tam techniki z nożem, batonem i bronią palną. Jak ty to widzisz w sportowym ringu? A z resztą... znajdź sobie sekcję, przejdź się parę razy. Dostaniesz wpierdol na 325 sposobów to zmienisz zdanie. Ale po co ja to piszę... jak ty, gówniaku, pewnie nie trenowałeś w życiu nic poza podnoszeniem do ust puszki harnasia...



Dodam, że nawet bez użycia broni lub inne niebezpiecznego narzędzia system Krav Maga polega na neutralizacji zagrożenia przez ogłuszanie czyli atak na oczy, uszy, nos. Odbieranie mobilności przez łamanie stawów i kości. Zadawanie bólu przez uderzenia w splot słoneczny, krtań, żuchwę etc.
No ale co my wiemy.. takie Janusze jak YebusMaksimus to eskperci-specjaliści w każdej dziedzinie. Gdy somsiad wierci dziurę pod obraz to on zawiadomiony hałasem biegnie, żeby powiedzieć, że to nie tak się robi. A gdy idzie na hałturę malować komuś ściany to pierwsze co mówi to "Panie, kto panu tak spierdolił?".
Zgłoś