18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Siła charakteru
hheniek1987 • 2009-08-18, 16:42
Przy barze siedzi dwóch mężczyzn. Piją równo i mocno. Nagle jeden z nich spada ze stołka na podłogę i leży bez ruchu. Jego przyjaciel spogląda na barmana i mówi.
- I to się nazywa siła charakteru. On zawsze wie, kiedy przestać.
Zgłoś
Avatar
rzeszoviak 2009-08-19, 16:54
jaki suchar
Zgłoś
Avatar
B................r 2009-08-19, 17:00 1
rzeszoviak napisał/a:

jaki suchar



Straszny.
Zgłoś
Avatar
Ross Pierre Dolevas 2009-08-20, 15:52
rzeszoviak napisał/a:

jaki suchar



blackhunter6 napisał/a:

Straszny.



Obrzydliwie, straszny, paskudny suchar. A Wy jesteście tacy kurwa nader-zajebiście-na czasie i pewnie słyszeliście go już "x" lat temu. Panowie, trochę wyrozumiałości. Skąd wrzucający ma wiedzieć, że Wy (nader-zajebiście-na czasie) już to słyszeliście/czytaliście. Pathetic.



A tak BTW: @blackhunter6 to wystawione przeze mnie piwo to czysty przypadek kliknięcia na touchpadzie (wszyscy je kochamy), więc się zbytnio nie podniecaj.
Zgłoś
Avatar
justeen 2009-08-20, 17:58
Melchiar napisał/a:



Obrzydliwie, straszny, paskudny suchar. A Wy jesteście tacy kurwa nader-zajebiście-na czasie i pewnie słyszeliście go już "x" lat temu. Panowie, trochę wyrozumiałości. Skąd wrzucający ma wiedzieć, że Wy (nader-zajebiście-na czasie) już to słyszeliście/czytaliście. Pathetic.



A tak BTW: @blackhunter6 to wystawione przeze mnie piwo to czysty przypadek kliknięcia na touchpadzie (wszyscy je kochamy), więc się zbytnio nie podniecaj.


nie tyle stare co baaardzo niesmieszne...nijakie to jest, lekko sucharowe
Zgłoś