18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pojar 2010-01-04, 1:21 5
The Planet Is Fine!
Zgłoś
Avatar
Grace 2010-01-04, 3:04 1
Zgadzam się z Pojarem. I trochę ta propaganda nie ma sensu skoro i tak okazało się że trochę tych ekopierdodoświadczeń to nie prawda.

A George Carlin rlz.
Zgłoś
Avatar
Lord of Suffering 2010-01-04, 7:47
WWF - World Wrestling Federation
Zgłoś
Avatar
Vasqezzzz 2010-01-04, 9:49
ale Osama chyba chce dogonic nature mobilizujac swoje wszystkie siły
Zgłoś
Avatar
szrek 2010-01-04, 12:23
"Osama i tak cie zapierdoli"
Zgłoś
Avatar
Kura 2010-01-04, 12:49
Cóż, polecam Avatar obejrzeć, to może zakumacie co to jest moc natury.
Natura i tak wygra. Zatrujemy środowisko i pozdychamy wszyscy błagając o pomoc.
A spot uważam za zajebisty. Szkoda, ze do zawężonej główki niektórych nie trafia.
Zgłoś
Avatar
Issander 2010-01-04, 13:25
Kura, przestań ślepo wierzyć w hasła, a zacznij się zastanawiać nad ich sensem. Spot Cię poruszył? To zastanów się, w jaki sposób działania człowieka mogą spowodować tsunami
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-01-04, 13:44
jak mowa o katastrofach, to podobnie jest z ociepleniem klimatu. To co człowiek przyczynił się do ocieplenia to gówno za przeproszeniem a nie ocieplenie. Sama natura z siebie powoduje że klimat ociepla się.
Zgłoś
Avatar
Kura 2010-01-05, 16:21
@ Issander, nie rozumiem czemu zakładasz, iż ślepo wierzę w hasła?
jestem członkiem PKE oraz BUND Jugend, robiliśmy razem koncerty oi/punk na cele charytatywne i te promujące zdrowy styl życia, więc trochę w tym siedzę. Trochę też z racji wykonywanego zawodu dziennikarza wiem gdzie przebiega ta cienka linia, po przekroczeniu której można o kimś mówić "ekoterrorysta".
Niepotrzebny jest też facepalm na końcu Twojej wypowiedzi albowiem idiotą nie jestem, a tu trochę za mało miejsca na szersze wypowiedzi.

Nie chodzi o działania człowieka, które powodują tsunami tylko o pokazanie siły żywiołu, z którym obcujemy, który nas na świat wydał i dał szansę na rozwój i przetrwanie.
Ogólnie wiem, ze eko przesadzają ogromnie z niektórymirzeczami więc pupek im nie liżę.
Oi! brother
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-04-02, 2:23
Czyli jak będę jadł warzywa i segregował odpady to nie będzie trzęsień ziemi? Zajebiście!
Jako, że nie segreguje śmieci - tsunami to moja wina! Pzyznaje się!
Zgłoś