18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Siła marki
G................o • 2012-11-25, 12:45
A czy ty dałeś z siebie zrobić idiotę który kupuje markę nie jakość?
To mam wiadomość ktoś Cię na siano
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2012-11-26, 10:58
Poproszę link do aukcji słuchawek bez znaczka za 50 $...
Zgłoś
Avatar
K................u 2012-11-26, 11:25 2
Moim zdaniem najlepszy stosunek jakości do ceny to Koss porta pro - posiadam już trzecią parę i zajebiście sobie chwale, polecam przesłuchać.

Zgłoś
Avatar
skandal89 2012-11-26, 12:03
jak już sie tak chwalimy co kto posiada to i ja sie przyłączę, mam oryginalny zestaw słuchawkowy dokanałowy sony ericssona który znalazłem w pudełku z moim telefonem i muszę przyznać, że grają zajebiście a jak ustawie dobrze korektor to ja pierdole!
Zgłoś
Avatar
sidsky 2012-11-26, 12:35
Skoro mamy tu tylu specjalistów, to jakie słuchawki poniżej 400zł dają w miarę równe pasmo? Uszy mnie bolą od podbitych basów, którymi raczą nas producenci wszystkiego z niższej półki. Chcę słuchawek bez fabrycznych zabiegów "upiększających" dźwięk.
Zgłoś
Avatar
wrc1 2012-11-26, 15:18
@up
creative aurvana live + jakas tania karta dzwiekowa za 50-70 zl.

na mojej integrze realteka byla porazka, naprawde warto dokupic karte dzwiekowa.
ogolnie sluchawki bardzo wrazliwe na zrodlo, jesli sluchasz mp3 to koniecznie o jakosci 320kb (najlepiej flacki, ktore niestety sa trudno dostepne)

gwarantuje ze nie podbijaja zadnego pasma.
Zgłoś
Avatar
Lensen 2012-11-26, 17:27


Ja osobiście polecam Aeriale Matadory.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2012-11-26, 19:21
Gen.samozlo napisał/a:

A czy ty dałeś z siebie zrobić idiotę który kupuje markę nie jakość?
To mam wiadomość ktoś Cię na siano
Obrazek


No to jesteś zajebistym klientem jak dla ciebie obudowa jest wyznacznikiem jakości sprzętu
Zgłoś
Avatar
Arni. 2012-11-26, 19:54
facet.interia.pl/zadbany-mezczyzna/gadzety/najciekawsze-sluchawki-na-r... co wy kurwa wiecie o słuchawkach ;D
Zgłoś
Avatar
G................o 2012-11-26, 21:37
Temat miał być swoistą metaforą, miał pokazywać jak cena zmienia się pod wpływem marki nie ingerując w jakość sprzętu. A tu taki c_uj! Rozgorzała dyskusja o słuchawkach i nagle "eksperci" zrobili sobie forum czy kółko wzajemnego wsparcia czy coś.
Zgłoś
Avatar
pudel89 2012-11-26, 22:17
sidsky napisał/a:

Skoro mamy tu tylu specjalistów, to jakie słuchawki poniżej 400zł dają w miarę równe pasmo? Uszy mnie bolą od podbitych basów, którymi raczą nas producenci wszystkiego z niższej półki. Chcę słuchawek bez fabrycznych zabiegów "upiększających" dźwięk.


Najtańsze, bo mające już trochę lat, ale o bardzo dobrej jakości wykonania i dźwięku - Philips SHP 2000. Mam już je chyba 7 lat i są nie do zajebania. Moje wyglądają i grają jak nówki.
Trochę droższe i o innej budowie i mające równie dobrą jakość - wspomniane Koss Porta PRO. Jedne z fajniejszych jakie mam. Jedyne naprawdę niezłe dokanałowe, mimo, że sporo pchełek wypróbowałem, to były słuchawki Walkmana z SE W300i.
A co do słuchania na telefonie: wiadomo, nie zbrandzluje się przy tym super audiofil, ale flac + poweramp + dsp manager i wieczór poświęcony na ustawienie własnego equalizera do perfekcji i różnicy wielkiej nie ma.
Zgłoś