18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:26
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Dwójka małych farmerów i owieczki, które teoretycznie mogły by stratować rządzące nimi jednostki, ale owca to owca, pobeczy i pójdzie jak jej każą

Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2020-07-02, 17:05
"I cyk dzwonimy do płokułatuły" że nieletni pracują.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-07-02, 21:38 2
Zauważcie taki istotny fakt, że Jarosław zgadzając się na nagłą zmianę kandydata w PO zabezpieczył potencjalną prezydenturę Dudy. Z Kidawą jako kandydatem PO występowało spore "ryzyko", że Bosak dostanie się do II tury z wynikiem 10+%, a wtedy Andrzej by na pewno przegrał bo ludzie rzuciliby się przekornie głosując przeciw PiS-owi o czym doskonale wiedzieli analitycy i socjolodzy w sztabach wyborczych. Tera z kolei nagle jawny elektorat Konfederacji czyli 1,3 mln Polaków przestało być dla PO faszystami, a dla PiS stali się bliscy ideowo bo walka o 2 turę idzie już na noże. Ja na drugą turę nie idę, nie przyłożę ręki do tych wyborów, a obniżona frekwencja będzie najlepszym sygnałem dla świata, że mamy wyjebane bo i tak wygrał "system".
Zgłoś
Avatar
support3 2020-07-03, 0:16
Dlaczego nie posypały się warny z wpierdalanie polityki do komentarzy? Czyżby admini byli za jedyną słuszną komunistyczno-socjalistyczną partią PIS?
Zgłoś
Avatar
Wasili666 2020-07-03, 5:30
support3 napisał/a:

Dlaczego nie posypały się warny z wpie**alanie polityki do komentarzy? Czyżby admini byli za jedyną słuszną komunistyczno-socjalistyczną partią PIS?



A kto tu nawiązuje do polityki? To tylko dwójka dzieciaków wyprowadzająca beczące owce



Zgłoś