18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
petru23 2019-02-11, 16:17
I nikt się nie nauczył, aby zabezpieczyć tył w razie upadku. Ciekawe ile strzaskanych potylic, pozryeanych kręgów przy okazji upadku było.
Nie mówiac już o nóżkach jak na ostatnim filmiku.
Zgłoś
Avatar
Kałasz 2019-02-11, 16:24
nie oddychali to mają sztangopizdeczki
Zgłoś
Avatar
DonVictorioVittutis 2019-02-11, 16:27
poligon6 napisał/a:

Na chuj oni tyle tego podnosza?



Może konkurują kto będzie miał większą naturalną ,,skarpetę "

Zgłoś
Avatar
GedźminWieralt 2019-02-11, 17:34 2
kolosasz napisał/a:

kret nie dochodzi do mózgu no i się przewraca



Kret się przewraca bo nie dochodzi do mózgu? Ciekawe...

Zgłoś
Avatar
O................n 2019-02-11, 17:49
Abraxus napisał/a:

Ludzie mają różne zainteresowania ale nigdy nie pojmę po ch*j przerzucać żelastwo.



...skoro można je sensownie załadować na wózeczek i odwieźć do skupu
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-02-11, 18:12 1
zelastwo można przerzucac tylko trzeba zachować resztki rozumu / nie ogladalem filmiku ponieważ boli już od czytania komentarzy
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-02-11, 19:18 2
Abraxus napisał/a:

Ludzie mają różne zainteresowania ale nigdy nie pojmę po chuj przerzucać żelastwo.



Nie pojmiesz, ponieważ jesteś leszczem, którego można położyć jednym strzałem. Samce alfa przerzucają żelastwo, żeby zwiększać swoją siłę i w razie awantury z innymi samcami alfa pokazać swoją fizyczną przewagę, cipko. Cioty takie jak ty w spotkaniu z wyżej wymienionymi samcami alfa sznurują pizdę i odchodzą po cichutku w swoja stronę
Zgłoś
Avatar
RazoR2011 2019-02-11, 20:17
Bo niepotrzebnie tak mocno zapinają pas
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-02-11, 20:48 7
Coordinator napisał/a:

Nie pojmiesz, ponieważ jesteś leszczem, którego można położyć jednym strzałem. Samce alfa przerzucają żelastwo, żeby zwiększać swoją siłę i w razie awantury z innymi samcami alfa pokazać swoją fizyczną przewagę, cipko. Cioty takie jak ty w spotkaniu z wyżej wymienionymi samcami alfa sznurują pizdę i odchodzą po cichutku w swoja stronę



To mnie teraz rozbawiłeś ha ha
Prawda jest taka, że mała ich część robi to tylko dla siebie. To są raczej ludzie z małą wartością, którzy myślą, że jak zwiększą swoje mięśnie, to nagle zaczną się liczyć wśród ludzi i nie będą się dalej czuć jak nic nieznaczące g*wno ;)bo w sumie tym są bez tych mięśni, robią to też po to aby zwiększyć swoje szanse u kobiet. W dzisejszych czasach ogromna siła fizyczna nie ma większego znaczenia, liczy się inteligencja, tylko tak możesz kogoś załatwić, a tak to co? Pobijesz kogoś a później pójdziesz siedzieć albo będziesz płacił komuś odszkodowanie do końca życia po prostu super
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-02-11, 20:52 3
Coordinator napisał/a:

Nie pojmiesz, ponieważ jesteś leszczem, którego można położyć jednym strzałem. Samce alfa przerzucają żelastwo, żeby zwiększać swoją siłę i w razie awantury z innymi samcami alfa pokazać swoją fizyczną przewagę, cipko. Cioty takie jak ty w spotkaniu z wyżej wymienionymi samcami alfa sznurują pizdę i odchodzą po cichutku w swoja stronę



A samce alfa to są w świecie zwierząt... i podludzi
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-02-11, 21:52
Coordinator napisał/a:

Nie pojmiesz, ponieważ jesteś leszczem, którego można położyć jednym strzałem. Samce alfa przerzucają żelastwo, żeby zwiększać swoją siłę i w razie awantury z innymi samcami alfa pokazać swoją fizyczną przewagę, cipko. Cioty takie jak ty w spotkaniu z wyżej wymienionymi samcami alfa sznurują pizdę i odchodzą po cichutku w swoja stronę



Hahahahahaha jaki idiota. Widzę że intelektualnie jesteś w epoce kamienia lupanego.

Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-02-11, 22:52
Piękny przeprost kolanek na końcu.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-02-11, 23:37 2
@upy - Zarabiam dwie średnie krajowe na rękę, mam managerskie stanowisko, znam biegle język angielski i niemiecki. Ponadto wiem dobrze, co to znaczy siła fizyczna - w 2019 roku znaczy dokładnie to samo co w 1919 i w 1819 itd., ale wy sobie dalej tłumaczcie swoje zniewieścienie, leszcze

Aha, mała edycja: te dwie średnie krajowe zarabiam W POLSCE pracując w biurze po 8 godzin dziennie, czyli 160 godzin w miesiącu - w razie gdyby komuś wpadło do głowy, ze robię dwa lub 3 etaty jak czarny niewolnik
Wysokie zarobki i siła fizyczna są domeną samców alfa, czy wam to się podoba czy nie i nieważne jak głośno będziecie krzyczeć, ze "teraz mamy inne czasy, jest 2019 rok!" gamonie
Zgłoś
Avatar
xXPeinXx 2019-02-12, 1:33
Pierwsze 5 sek filmiku wygląda jakby był puszczony od tyłu
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-02-12, 3:04 1
Coordinator napisał/a:

@upy - Zarabiam dwie średnie krajowe na rękę, mam managerskie stanowisko, znam biegle język angielski i niemiecki. Ponadto wiem dobrze, co to znaczy siła fizyczna - w 2019 roku znaczy dokładnie to samo co w 1919 i w 1819 itd., ale wy sobie dalej tłumaczcie swoje zniewieścienie, leszcze
Aha, mała edycja: te dwie średnie krajowe zarabiam W POLSCE pracując w biurze po 8 godzin dziennie, czyli 160 godzin w miesiącu - w razie gdyby komuś wpadło do głowy, ze robię dwa lub 3 etaty jak czarny niewolnik
Wysokie zarobki i siła fizyczna są domeną samców alfa, czy wam to się podoba czy nie i nieważne jak głośno będziecie krzyczeć, ze "teraz mamy inne czasy, jest 2019 rok!" gamonie



Cieszę się, że Ci się powodzi w życiu, ale po co się tym chwalisz na sadisticu? Myślę, że nikogo tutaj to nie obchodzi. Co to ma wspólnego z tematem?
Samiec alfa jak Ty to śmiesznie nazywasz nie musi być w dzisiejszych czasach silny fizycznie, wystarczy że ma pieniądze, a jak wiadomo do tego niekoniecznie jest potrzebna siła fizyczna. No i co taki typek po siłowni zrobi bogatemu, który może ważyć 70kg ?? Mając pieniądze można sobie wynająć silniejszych i takiego typa bezkarnie upokorzyć.
Pozdrawiam- samiec beta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie