18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jemkoty 2013-09-06, 20:03
LoL uwielbiam patrzeć na takich kretynów na siłce, u mnie zawsze przychodził taki ciapak w dresach i zawsze na plecy sobie brał prawie całe obciążenie (z 90kg) i jak wyciągał to nie robił zwykłych przyciągnięć tylko musiał tak zarzucać... A jak wstawał to myślałem że sobie nogi połamie albo ręce urwie, niestety nie doczekałem się
Zgłoś
Avatar
Usatysfakcjonowany 2013-09-07, 0:00
"LoL uwielbiam patrzeć na takich kretynów na siłce, u mnie zawsze przychodził taki ciapak w dresach i zawsze na plecy sobie brał prawie całe obciążenie (z 90kg) i jak wyciągał to nie robił zwykłych przyciągnięć tylko musiał tak zarzucać... A jak wstawał to myślałem że sobie nogi połamie albo ręce urwie, niestety nie doczekałem się"
Są dwa rodzaje podciągnięć, siłowe oraz techniczne, on robił to tym drugim sposobem a oba są prawidłowe.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-09-07, 0:44 1
Wszystko zależy od tego, na jaką siłownię trafisz. Ja miałem szczęście, że w pierwszej, do której chodziłem, byli ludzie skorzy do pomocy. Podpowiadali, podrzucili kilka planów treningowych, powiedzieli, co się liczy i jak trzeba ćwiczyć, żeby mieć takie efekty, o jakie chodzi.

Dzisiaj chodzę już na inną siłownię i gdybym to tam zaczynał... masakra. Pewnie byłbym na jednym z takich gifów, bo z obciążeniami nie lubię się przesadnie ograniczać .
Zgłoś
Avatar
demz 2013-09-07, 16:26
Ten ostatni gif (nie w komentarzach) to przecież z jakiegoś filmu jest, bo widzę gościa grającego Stifflera w American Pie (no i efekt jak go coś wyciąga do tyłu, w rzeczywistości nie poleciałby tak nienaturalnie). Poza tym co nie tak robił, biegnąc na bieżni?
Zgłoś