18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
T................X 2013-11-16, 0:35
Tak na prawdę to silos z rakietą wycelowaną w Sosnowiec,nie dajcie się zwieść
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-11-16, 2:19
100mph napisał/a:

Ściemka, tylko wybrane egzemplarze, które mają być odebrane bezpośrednio z fabryki, tak są przechowywane. Pozostałe stoją na placu. Żeby było śmieszniej, te po gradobiciu trafiają do Polski.



Jakieś źródło na potwierdzenie tych rewelacji? Cokolwiek? Czy to tylko takie polacze pierdolenie "jaka ta Polska zła łojezu łojezu wszystko chujowe a zagranico majo lepiej". A potem zdziwienie, że naród w święto odzyskania niepodległości urządza sobie festiwal nienawiści do samego siebie i rozpierdala stolicę w imię chuj wie czego. Skąd się bierze to przekonanie, że u nas absolutnie wszystko jest złe? No kurwa skąd?
Zgłoś
Avatar
pawel8513 2013-11-16, 2:48 1
@up
Ja moge potwierdzic że tylko wybrane auta tam trafiaja, reszta stoi pod dachem lub pod ziemią w garażach specjalnych byłem tam na wycieczce (mam fotki) miasto wolfsburg (stad nazwa "volkswagen") miasto ogólnie zadupie
2 markety i kilka bloków..
Dla koleżanki która twierdzi że czesci są z chin to wracaj do kuchni, byłem w zakładach gdzie je produkują i produkcja vw golfa V trwa niecałe 14 min, podzespoły są składane przez 30 tyś robotów wygląda to świetnie lecz tam jest zakaz robienia zdj :/ sama powierzchnia produkcyjna zajmuje ok 40 Km2
są mega wypasione sale z crash testami i inne pierdoły, jesli ktos sie tam wybiera to moge polecic śmiało !! Ogień jest ewentualnie "hyde park" w Hannower ;p
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-11-16, 11:59
Kurwa, prawie jak w "Ja, Robot"...
Zgłoś
Avatar
skarpety_atlety 2013-11-16, 12:17
a w polscie fiaciki sobie stoją pod chmurką i pracownicy robią sobie wyścigi pandami między rzędami owych samochodów i też jest fajnie ;D
Zgłoś
Avatar
Młynarz2033 2013-11-17, 0:29
Wszyscy piszą jaki to VW jest zły a taka prawda że większość z was jeździ wrotkami, i chuj.
Co do samego VW to marzy mi się touareg, ale biedny jestem .
Zgłoś