18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
szymeski 2022-12-01, 21:50
Złamałem również w ten sposób kość ramienną, złamanie spiralne z przemieszczeniem. Zespolenie płytą ból kurewski nie polecam siłowania bez techniki i odpowiedniego stabilnego stołu. W moim przypadku miałem szczęście, że stawów nie uszkodziłem i wrócił pełny zakres ruchu.

BezSerca napisał/a:

Nadchodzę z pomocą a więc jest to ukośno spiralne złamanie kości ramiennej bardzo często z odłamami.Przy okazji bardzo często obrywa nerw promieniowy (to ten który jak uderzymy się w łokieć to przechodzi prąd).Zespolenie kości odbywa się operacyjnie poprzez doświadczonego chirurga gdyż trzeba działać blisko owego nerwu, uszkodzenie go może powodować tkzw rękę opadająca.Po takiej operacji zespolenia śrubami i płytką w większości przypadków zostaję tak do końca życia ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu .Sam w taki sposób najpierw złamałem komuś rękę a miesiąc później złamano mi i teraz po 2 operacjach nadal ręka boli i jest problem pozdrawiam.



Mi kazali wyjąć płytę, chociaż co konował to inna opinia.
Zgłoś
Avatar
debolek 2022-12-03, 23:19
BezSerca napisał/a:

Nadchodzę z pomocą a więc jest to ukośno spiralne złamanie kości ramiennej bardzo często z odłamami.Przy okazji bardzo często obrywa nerw promieniowy (to ten który jak uderzymy się w łokieć to przechodzi prąd).Zespolenie kości odbywa się operacyjnie poprzez doświadczonego chirurga gdyż trzeba działać blisko owego nerwu, uszkodzenie go może powodować tkzw rękę opadająca.Po takiej operacji zespolenia śrubami i płytką w większości przypadków zostaję tak do końca życia ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu .Sam w taki sposób najpierw złamałem komuś rękę a miesiąc później złamano mi i teraz po 2 operacjach nadal ręka boli i jest problem pozdrawiam.



BezSerca napisał/a:

Nadchodzę z pomocą a więc jest to ukośno spiralne złamanie kości ramiennej bardzo często z odłamami.Przy okazji bardzo często obrywa nerw promieniowy (to ten który jak uderzymy się w łokieć to przechodzi prąd).Zespolenie kości odbywa się operacyjnie poprzez doświadczonego chirurga gdyż trzeba działać blisko owego nerwu, uszkodzenie go może powodować tkzw rękę opadająca.Po takiej operacji zespolenia śrubami i płytką w większości przypadków zostaję tak do końca życia ze względu na ryzyko uszkodzenia nerwu .Sam w taki sposób najpierw złamałem komuś rękę a miesiąc później złamano mi i teraz po 2 operacjach nadal ręka boli i jest problem pozdrawiam.


Możesz walić?
Zgłoś