18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Silver Bullet Gun Oil
s................9 • 2013-06-09, 13:49
Fani gry "Wiedźmin" pamiętają zapewne mechanizm oliwienia broni przed walką, przy pomocy specjalnych smarowideł, skutecznych przeciwko konkretnym rodzajom potworów. Tu widzimy w zasadzie to samo w wydaniu współczesnym. Silver Bullet Gun Oil jest smarem do luf, zawierającym 13% upłynnionego świńskiego smalcu. Zgodnie z wierzeniami ciapatych, kontakt z wieprzowiną w momencie śmierci pozbawia "męczennika za wiarę" zarówno wstępu do raju, jak i wypełnionego 72 kozami haremu . Oczywiście sami zainteresowani zaciekle temu zaprzeczają, na przekór temu, że trzoda chlewna wielokrotnie dowiodła swojej skuteczności w walce z tą szarańczą (Klik Klik ).
Nazwa jest jednak trochę przydługa i niewiele mówi. IMHO ten środek powinien się nazywać krócej i zgodnie z nomenklaturą US Army: AGENT KEBAB!

Tutaj nagrany przez producenta filmik reklamowy:


A tu jego strona, zawierająca dodatkowa informacje po angielsku silverbulletgunoil.net/

Zapomniałbym:
"TEN PRODUKT NADAJE SIĘ WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PRZECIW UZBROJONYM ISLAMSKIM TERRORYSTOM. NIE PROMUJEMY DYSKRYMINACJI JAKIEJKOLWIEK RELIGII, LUB RASY".
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-06-09, 14:14 6
Jak śmiesz tak przedstawiać moją chorą schizofrenie! Zobaczysz prędzej czy później otworzysz swoje oczy na miłość boską i pokój Allah Akbar i zrozumiesz swój błąd. Twój trud jeszcze nie skonczon... allah akbar
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2013-06-09, 14:57
za ten dopisek na dole admini nie banuja tak?
cwane pany, cwane! notatnik-ctrl+v-zapisz jako
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-09, 15:30 3
Oczywiście powód jest taki jak napisałeś, ale przepisałem to ze strony producenta oleju. To ma być wymierzona w terroryzm broń psychologiczna, a nie broń masowego odwszawiania.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-06-09, 19:27 13
AllahuAkbar napisał/a:

Jak śmiesz tak przedstawiać moją chorą schizofrenie! Zobaczysz prędzej czy później otworzysz swoje oczy na miłość boską i pokój Allah Akbar i zrozumiesz swój błąd. Twój trud jeszcze nie skonczon... allah akbar



Moja rada na przyszłość: nie staraj się być śmieszny na siłę
Zgłoś
Avatar
Akuserareshon 2013-06-09, 19:43 2
To może niech ktoś obcykany w temacie założy jakąś stronę w stylu sadola o ukierunkowanej, ciapatej tematyce?
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2013-06-09, 19:50
Andrzej B approved
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2013-06-09, 19:56 2
Kiedyś już się ktoś wkurzył za namaczanie amunicji smalcem wieprzowym.
Takie wydarzenie miało miejsce w Indiach i nazywało się Powstaniem Sipajów (miejscowych).
Amunicja zabezpieczona przed wilgocią była upaćkana w smalcu wieprzowym (obraza dla muzułmanów)
lub łojem wołowym (obraza dla Hindusów).

No i się wkurwili...
pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_sipaj%C3%B3w
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-06-09, 19:57
Kurwa nie wiem co gorsze ciapusy czy jehowce.....
Zgłoś
Avatar
wich3r 2013-06-09, 22:08
no kurwa genialne wyposażyć w to kontyngenty wojskowe po jednym miesiącu byłyby spokój w krajach hodowców kóz
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-06-09, 22:24
Gdy USA kontrolowały Filipiny dochodziło do wielu ataków z strony islamistów. Zarządzający wyspą generał w końcu miał dość, podejrzanych o zamach kazał rozstrzelać pociskami umoczonymi w świńskiej krwi. A następnie ich trupy pokryć świńskimi bebechami i zakopać. Egzekucje przetrwał tylko jeden, który wszystkiemu się przyglądał - wypuścili go by przekazał reszcie co ich czeka. USA miało spokój na Filipinach do czasu wybuchu II wojny światowej.
Zgłoś
Avatar
czyhanastrychu 2013-06-09, 23:16
Jeśli atakuje cię jakiś islamski terrorysta:

Uwaga! Zgodnie z nowym regulaminem. Nie dyskryminujemy samych muzułmanów. Więc nie ostrzeliwuj żadnego meczetu lub placu budowy meczetu nawet jeśli nie chcesz aby jakiś meczet stał w Twojej okolicy.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-06-10, 8:22
Ja dyskryminuję ciapatych, kulkami ze smalcem zalecam śmieło i bez oporów strzelać w ich przydymione nieco oblicza. W imieniu kóz: jebać ciapate.
Zgłoś
Avatar
sheep6665 2013-06-10, 11:14
@czyhanastrychu: tak swoją drogą - jak mi budują centrum handlowe i nie chce żeby mi się debile w okolicy szwędały to też mogę je podpalić?
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-10, 11:37
@up Zgodnie z systemem wartości wyznawanym przez ciapatych jak najbardziej, pod warunkiem, że to centrum handlowe to kościół.
Zgłoś