18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
witam świeże wideło z odległego fronta usa grubo i z dużą pompą jak na hmerykańców przystało fajne wideo z zajebistą nutką w dobrej jakości polecam całość


3:15 chyba najfajniejszy moment, jak to mówią nie ma takiego spierdalania

(zwróćcie uwagę amerykańce najpierw wrzucają granata do tych ich jam a potem pytają "jest tam kto")

niestety mam bardzo s"tragiczną"teg wszystkie cipaki znajdujące się po drugiej stronie barykady zgineli

jeśli popełniłem błąd to dobrze tak miało być
Zgłoś
Avatar
PenguinHumor 2014-03-19, 21:11 2
Fajnie, fajnie, ale hamerykanie przejebali wszystkie wojny na wyjeździe, Afganistan (nawet ruskie nie dali rady afgańczykom a mają bliżej) Irak, Wietnam. Dali radę Japonii bo pierdzielneli atomówkę, nie mieli wyjścia przegrywając wojnę o Pacyfik, a trzeba było wyjść z twarzą no i atom przetestować na ludziach, a konwencjonalnie przegrali by i z Japonią. Tak, armie mają wyposażoną znakomicie, ale co z tego jak żołnierzowi zatnie się jego M16 to biegnie do serwisu, dlatego oni tacy obładowani biegają po polu na wszystko muszą mieć backup. Wychodząc z bazy na kilka godzin, żarcia zabierają na 3 dni, żołnierz co nie umie upolować kolacji. Panowie oni nic nie wygrali, nawet ciapatym z kałasznikowem i jednym magazynkiem nie dają rady.
Zgłoś
Avatar
Bennek 2014-03-19, 21:14 2
Jakiś czas temu jechałem pociągiem z żołnierzem zawodowym, który służył z Amerykanami w Afganistanie. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i usłyszałem wiele niesamowitych historii. Raz pełnił wartę na wysokiej wieży na której był mocno narażony na strzał. W pewnym momencie z okolicznych gór oddano strzał w kierunku bazy. Momentalnie poderwały się dwa śmigłowce z minigun'ami na pokładzie, kładąc ogień na cały obszar, z którego mógł paść strzał. Owy żołnierz znalazł się w niefortunnym położeniu iż śmigłowce były centralnie nad nim, a gorące łuski z minigun'ów kilogramami sypały mu się na głowę. Ot taka sobie warta.
Zgłoś
Avatar
Nikolay 2014-03-19, 21:24
To jest zwykłe wojsko, a nie żadne siły specjalne. Z resztą i tak Spestnaz jest najlepszą jednostką do działań specjalnych, sa wyszkoleni nie tylko do oddania strzałów ale także i zwinni, potrafia walczyć oraz parkour, jeździć na nartach etc.
Zgłoś
Avatar
Graven 2014-03-19, 21:45
Nikolay napisał/a:

Z resztą i tak Spestnaz jest najlepszą jednostką do działań specjalnych, sa wyszkoleni nie tylko do oddania strzałów ale także i zwinni, potrafia walczyć oraz parkour, jeździć na nartach etc.



Chyba Спецназ (Specnaz). Po za tym, aż oczy bolą jak się czyta takie piękne zdanie o.O
Zgłoś
Avatar
Pondi 2014-03-19, 22:21 1
@PenguinHumor
Gówno wiesz a się wypowiadasz. Kolejny kurwa ekspert od wojen i broni z gimbazy
Zgłoś
Avatar
staineer 2014-03-19, 22:41
@PenguinHumor kolega juz wyżej napisał że chuja wiesz no ale napisać coś takiego to już z deka przesada: "nie mieli wyjścia przegrywając wojnę o Pacyfik, a trzeba było wyjść z twarzą " powiedz mi gdzie ty kurwa w 1945 roku widzisz amerykanów przegrywających na Pacyfiku ?
Zgłoś
Avatar
PenguinHumor 2014-03-20, 0:00
@staineer
Ty kurwa, trochę pojechałem... i chuj.
Zgłoś
Avatar
niezbytepicki 2014-03-20, 9:51
Bennek napisał/a:

Jakiś czas temu jechałem pociągiem z żołnierzem zawodowym, który służył z Amerykanami w Afganistanie. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i usłyszałem wiele niesamowitych historii. Raz pełnił wartę na wysokiej wieży na której był mocno narażony na strzał. W pewnym momencie z okolicznych gór oddano strzał w kierunku bazy. Momentalnie poderwały się dwa śmigłowce z minigun'ami na pokładzie, kładąc ogień na cały obszar, z którego mógł paść strzał. Owy żołnierz znalazł się w niefortunnym położeniu iż śmigłowce były centralnie nad nim, a gorące łuski z minigun'ów kilogramami sypały mu się na głowę. Ot taka sobie warta.



od razu przyszło mi to na myśl
Zgłoś
Avatar
LiquidKaczor 2014-03-20, 10:37 1
Lichuj napisał/a:

up Możesz wyjaśnić dlaczego SCARy miały zostać wycofane, myślałem że się sprawdzały?



te pierwsze które dostali cierpiały jeszcze na syndrom wieku dziecięcego i się zacinamy, (mniej niż M4 czy HK416) i nie pasowało. Pozatym to była jakby partia testowa.

SOCOM (US Special Operations Command) wycofał SCAR-L czyli o kalibrze 5,56 jednocześnie zamawiając SCAR-H (7,62mm) i zestawy do konwersji H na kaliber 5,56mm (to są takie zestawy zawierające jakby "górne poł" karabinu, zmiana kablibru zajmuje niecałe 3 min jak ktoś potrenuje) i zamówili jeszcze wersje mk.20 czyli snajperską.
Zgłoś