18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
witam świeże wideło z odległego fronta usa grubo i z dużą pompą jak na hmerykańców przystało fajne wideo z zajebistą nutką w dobrej jakości polecam całość


3:15 chyba najfajniejszy moment, jak to mówią nie ma takiego spierdalania

(zwróćcie uwagę amerykańce najpierw wrzucają granata do tych ich jam a potem pytają "jest tam kto")

niestety mam bardzo s"tragiczną"teg wszystkie cipaki znajdujące się po drugiej stronie barykady zgineli

jeśli popełniłem błąd to dobrze tak miało być
Zgłoś
Avatar
PikosTychy 2014-03-19, 2:24 5
siły specjalne to ja bede potrzebował co by rano do roboty wstać
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2014-03-19, 7:17 8
piosenka w tle to The Prodigy - Invaders Must Die, czyli najezcy (okupant) musi umrzec, i tak teraz nie wiem czy ktos byl tępakiem i zrobil gafę a moze zrobil to celowo i to anty ameryka filmik ale nie wyglada mi na to
Zgłoś
Avatar
przesmiewca 2014-03-19, 10:58
Oczywiście kurwa... jak tam zabijają ludzi to nie ma wojny

a jak ruscy weszli na ukraine pilnować porządku to jest wojna sankcje anshultz i inne pierdolenie głupot ..

TVFU
CKSY
OURB
RAIN
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2014-03-19, 16:30 1
dirty_pig napisał/a:

piosenka w tle to The Prodigy - Invaders Must Die, czyli najezcy (okupant) musi umrzec, i tak teraz nie wiem czy ktos byl tępakiem i zrobil gafę a moze zrobil to celowo i to anty ameryka filmik ale nie wyglada mi na to

Bo rebelianci w afganie to wyłącznie rdzenni afgańczycy, którzy nie zabijają i nie terroryzują miejscowych.A co do "piosenki" to tekst się tam pojawia chyba tylko ze dwa razy.
Zgłoś
Avatar
DerFels 2014-03-19, 17:43 2
Cytat:

s"tragiczną"teg



Błagam, pomóżcie, nie rozumiem...
Zgłoś
Avatar
femi666 2014-03-19, 17:55
To raczej nie są siły specjalne a normalne wojsko amerykańskie. Ale, że specjalsi są teraz na czasie to lepiej wypromujesz filmik ^^
Zgłoś
Avatar
LiquidKaczor 2014-03-19, 18:45 2
ten pojazd z 1:33 to jest zdalnie sterowany "rozbrajacz" min czy tylko spychacz?

może i są to jakieś specjalsy, w 1:44 widać jak koleś strzela ze SCARa-L a one miały zostać wycofane do 2013.
chyba, że film nie jest taki wcale nowy i oglądamy poczynania 75 Regimentu Rangerów, bo to oni dostali 600 sztuk tej broni do sprawdzenia w walce

DerFels napisał/a:



Błagam, pomóżcie, nie rozumiem...



tak miało być, nie zrozumiesz.

konbie napisał/a:

jeśli popełniłem błąd to dobrze tak miało być



Lichuj, dokładnie 10 razy, ale kto by tam liczył.
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2014-03-19, 19:45
up Możesz wyjaśnić dlaczego SCARy miały zostać wycofane, myślałem że się sprawdzały?
Zgłoś
Avatar
szklanka 2014-03-19, 20:32
po jakiemu ty autorze rozmawiasz w ogóle ?
Zgłoś
Avatar
Nokia3310 2014-03-19, 20:33
@up ja słyszałem, że są po prostu nieopłacalne. Droga produkcja, droga eksploatacja, ale mogę się mylić.
Zgłoś
Avatar
KhorneFlakes 2014-03-19, 20:37
Za The Prodigy zawsze piwo. Moja mama ich słucha, ja zacząłem w wieku 6 lat (Pierwszym teledyskiem był Firestarter) Cieszę się, gdy ktoś wrzuci do filmiku jeden z moich ulubionych zespołów
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2014-03-19, 20:39
fajnie sie oglada, te akcje z 'samolotow' ? Kurwa jak w grze... jak w grze.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-03-19, 20:47
(s)tra(te)giczną - Mogłeś tak to napisać, bardziej czytelne by to było.
Zgłoś
Avatar
rumcajs7893 2014-03-19, 20:57
bo 2/3 amerykanów to tłuste świnie a pozostała 1/3 to wojskowi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie