18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
simsy
KAT667 • 2014-09-11, 23:41
Pierwszą postacią jaką robię w Simsach jest zawsze Goblin Malarz - zielono-skóry, obleśnie tłusty artysta-samotnik z fobią społeczną.

Urządzam mu w piwnicy mały przytulny kącik ze sztalugą, kibelkiem, lodówką, łóżkiem, prysznicem i koszem na śmieci, po czym zamykam go tam i usuwam jedyne schody na górę. Jego jedynym zajęciem jest malowanie obrazów. Całymi dniami tylko maluje i maluje i staje się w tym coraz lepszy, aż w końcu jego obrazy są warte kupę kasy. Zaglądam do niego co kilka minut żeby sprzedać to co zdążył namalować, po czym wracam do normalnej gry.

Pozostałe simsy cieszą się bogactwem niewiadomego pochodzenia i nigdy nie dowiedzą się prawdy o plugawej istocie żyjącej tuż pod ich stopami...
Zgłoś
Avatar
Y................i 2014-09-11, 23:43
Kurwa, a ja zawsze ich topiłem/paliłem/murowałem żywcem.
Zgłoś
Avatar
gramwto2014 2014-09-11, 23:44 80
simsy to ta wspaniała gra w której polacy mogą spełniać swoje marzenia? miec dom? prace? pieniądze?
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2014-09-11, 23:52 4
up dokładnie a żeby to zmienić trzeba stworzyć postać premiera
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-09-12, 0:05
Ja w tych pierwszych Simsach zawsze lubiłem kupować lampę z dżinem i nakurwiać życzenia
Zgłoś
Avatar
KAT667 2014-09-12, 0:08
BongMan, jakie to były życzenia ? Wyjawisz je nam
Zgłoś
Avatar
bare221 2014-09-12, 0:27
BongMan nic im nie mow! Bo przyjdzie dżin i cofnie zyczenia. Nie mozna mowic czego sie chcialo
Zgłoś
Avatar
pakicito 2014-09-12, 1:55
ja stworzyłem ciemnego ludzika, którego wpuściłem do zagrody 4/4 metry a potem wpuściłem tam kozę;
zminimalizowałem grę, bo nie będę przecież ingerował w przyrodę i po paru godzinach Abdul odbierał poród od swojej żwawej acz zwierzęcej żony
Zgłoś