18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Herbatoholik 2013-02-19, 19:35
Zabierz mi to sprzed oczu, proszę... Sin Cara był w porządku, kiedy występował w puroresu - wrestling także bookowany, ale przynajmniej "nieudawany" tak jak to pseudo show dla hamerykańskich gamburgjerów. A teraz zbija kasę na występach w tym czymś...
Zgłoś
Avatar
Andy Anderson 2013-02-19, 19:55 1
Kilka lat temu gdy panowała jeszcze korupcja w polskiej piłce nożnej (możliwe, że to się jeszcze nie zmieniło) można było przyrównać mecze ekstraklasy do wrestlingu. Przecież to i to było jak to wszyscy określają "udawane" i wyniki były ustalane z góry. Ale do piłki nożnej nikt się nie przydupi...
Zgłoś
Avatar
zaba711 2013-02-19, 19:58
Sport z głupiego kraju dla głupich ludzi.
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-02-19, 20:01
Zajebiste!!!! Koleś ćwiczy parkour i niechcący wpada na tych biednych ludzi
Zgłoś
Avatar
Majtas17 2013-02-19, 20:24
markop4321 napisał/a:

Czy ja napisałem że wierze w WWE? Każdy głupi wie że te walki są ustawiane. Ale nie w tym rzecz, koleś jest naprawdę dobry a przy takich akcjach (ewolucjach) jakie wykonuje musi jeszcze uważać aby nie nabawic przeciwnika jakiejś poważnej kontuzji. Wiec po dwókroć podziwiam tego gościa.


O każdym mozna tak powiedziec ale nie o Sin Carze. Nie zabicie przeciwnika to nic innego jak prawidłowo wykonana robota. Obejrzyj sobie jego występy w CMLL (jako Mystico). Kontuzjował tam chyba każdego zawodnika w tym wielokrotnie samego siebie. Nie bez powodu nazwany jest wspólczesnym królem botch'u.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-02-19, 21:24
Jak ktoś nazywa to sportem to ma nierówno pod sufitem. To coś na pograniczu opery mydlanej, kabaretu i pokazu kaskaderskiego.
Jaranie się tym powyżej 14 roku życia powinno zostać wpisane na liste chorób psychicznych.
Zgłoś
Avatar
chujciwcycki 2013-02-19, 22:48
Poczytajcie ctarzania się w parterze. Ma być szybko, efektownie i długo.

Aha xD
Cytat się zjebał nie chce mi się kombinować ktoś wyżej nie wie co pisze.
Zgłoś
Avatar
dsxp 2013-02-20, 0:10
Równie dobrze, można stwierdzić ze piłka nożna to też aktorstwo i udawanie, tutaj przynajmniej wszyscy wiedzą, ze to jest show i im lepiej udawane to zwykle bardziej efektowne, czego nie można powiedzięc o niektórych "brutalnych faulach" w piłce, po którch człowiek sie tylko wkurwia, że koleś zachowuje się jak pizda. Ktoś wcześniej pisał, że na WWE przychodzą całe rodziny, ciekawe czy na mecz drugoligowej drużyny można wybrać się rodzinnie(oczywiście chodzi tu o jakiś znaczący odsetek), może to stereotyp, ale dużo osób może mieć obawy, że przez przypadek może się to źle skończyć przez kibiców czy policje.
Zgłoś
Avatar
KoTu 2013-02-20, 3:18
okar19 napisał/a:


Ma być szybko, efektownie i długo.


paradoksy siakeś...
Zgłoś
Avatar
Pretty911 2013-02-20, 15:04
Bardzo lubię oglądać TNA choć wiem, że połowa walk jest już od dawna ustawiona. Jedna emocje są
Podziwiam Jeffa Hardy'ego.
Zgłoś
Avatar
kubol2010 2013-02-20, 19:32
Szkoda, że nie ma tu pokazanych jego botchy (zjebanych akcji), hehe.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-02-21, 16:34
To dałeś czadu wrzucając tego Botchcarę... Daj lepiej jakiegoś innego highflyera, np. Kidda, Bourne'a, czy Neville'a.
Zgłoś