18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kriski 2021-06-21, 0:33 6
giabic napisał/a:

Ma ktoś link do całości? I nie, kolega nie pytał. Chcę se zwalić jak prawdziwy facet. Póki rodziców nie ma w domu.



Prawdziwy facet ma swoje mieszkanie lub dom.
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2021-06-21, 1:09 1
Hmm czyli istnieje oragazm krtaniowy
Zgłoś
Avatar
Kokosz88 2021-06-21, 1:42
Skynet atakuje
Zgłoś
Avatar
czlowieknoz 2021-06-21, 3:01
Nie no, wiele rzeczy widziałem, ale jestem kurwa w szoku lol
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2021-06-21, 6:12 1
Ok kumam że ktoś lubi tego typu rzeczy ale ta suka jest okropna. I ten głupi zez... Co jest kurwa??
Zgłoś
Avatar
CASSIUSmay 2021-06-21, 7:54
Bonifacy69 napisał/a:

Proszę o namiary tego kurwiszcza
Edit:
Sam se znalazłem wpiszcie w google "littledarkagex" to wam wyskoczy ta dziwka


Jak tam? Zjechane już? To tera PA NA TO! TO JEST TRANSIK. W googlach jest napisane. No chyba , że właśnie to wyczaiłeś i dlatego pytasz.. PYTasz

Zgłoś
Avatar
juderaus 2021-06-21, 8:29
Niby wszystkomok ale jej zez rozpierdala zabawę. Chuj by się przewrócił ze śmiechu i po zabawie.
Zgłoś
Avatar
BajecznyKrzysztof 2021-06-21, 8:55 2
Zakapturzony_Nalesnik napisał/a:

Ten zez to naturalnie czy choroba zawodowa? Może zawsze wpisać w zasiłku na rentę.



to fetysz zwany ahegao, a coraz więcej kurwiszonów to podłapało i ciągle to robi
Zgłoś
Avatar
Zujka 2021-06-21, 13:31 2
Przecież to facet, w dodatku paskudny. Co to za moda na robienie zeza, teraz podniecające jest jak się rucha typiare co wygląda jak upośledzona umysłowo i krzywi ryja w ten sposób? Tragedia dzisiejsze kanony piękna to porażka
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-06-21, 14:08 1
CASSIUSmay napisał/a:

Jak tam? Zjechane już? To tera PA NA TO! TO JEST TRANSIK. W googlach jest napisane. No chyba , że właśnie to wyczaiłeś i dlatego pytasz.. PYTasz



Co ty pierdolisz jak ona normalnie cipe ma

Zujka napisał/a:

Przecież to facet, w dodatku paskudny. Co to za moda na robienie zeza, teraz podniecające jest jak się rucha typiare co wygląda jak upośledzona umysłowo i krzywi ryja w ten sposób? Tragedia dzisiejsze kanony piękna to porażka



To jest baba... Ten wyżej co pisze że to chłop to nie rozumie angielskiego



Zgłoś
Avatar
Mizer 2021-06-21, 16:56 1
Na Twitch tv jest teraz w modzie puszczanie pierdów do mikrofonu… co najlepsze stworzyli odrębna kategorie do tego popier*** czegoś. Zmierzamy w złym kierunku
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2021-06-21, 22:33 1
Mnie się wydaje że ta moda na zeza jest podłapana z hentai, mam parę i często panie jak są jebane to robią zeza i wywalają język.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-06-21, 22:55
giabic napisał/a:

Ma ktoś link do całości? I nie, kolega nie pytał. Chcę se zwalić jak prawdziwy facet. Póki rodziców nie ma w domu.



prawdziwy facet nie mieszka z rodzicami więc chuja z ciebie facet...

angel_punx napisał/a:

Mnie się wydaje że ta moda na zeza jest podłapana z hentai, mam parę i często panie jak są jebane to robią zeza i wywalają język.



wiesz dlaczego ? bo ćwiczą downa ... i do jebania tylko do tego się nadają
Zgłoś
Avatar
wcisq98 2021-06-21, 23:17 2
Littledarkagex nick. Streamuje na chaturbate daily i w chuj mozna znalezc nagran, npnp

camwhores.tv/videos/6520152/littledarkagexe-2021-02-21-way-too-deepthroat/
Zgłoś
Avatar
No-idea 2021-06-22, 1:23
jesu jakie to obrzydliwe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie