18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Un_Nem 2014-01-02, 20:24
ja chce takie cos
Zgłoś
Avatar
Kraken17 2014-01-02, 20:40 10
Szczerze to młodemu dobrze te kopnięcia wychodzą
Zgłoś
Avatar
c................7 2014-01-02, 20:48
Chciałbym tak ładnie rysować.
Zgłoś
Avatar
davinci666 2014-01-02, 21:02
cherry007 napisał/a:

Chciałbym tak ładnie rysować.


Ja też
Nawet za czarne linie nie wyszedł kolorując , ja tak nie umiem
Zgłoś
Avatar
kopec1608 2014-01-02, 21:02
Trzeba przyznać Lowkick'a ma zajebistego
Zgłoś
Avatar
AH1N1ns 2014-01-02, 21:23 38
Przynajmniej podaj źródło...
/r/behindthegifs na reddicie
wincyj






Zgłoś
Avatar
Isoshi 2014-01-02, 21:30
Tak patrze i mogę szczerze bez ironii powiedzieć, a właściwie napisać, że młody ma lepszą technikę o niebo niż Najman.
Zgłoś
Avatar
trebeter 2014-01-02, 21:37 8
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-01-02, 21:39
@upup o co chodzi z tym motorem na ostatnim gifie, opętany jakis
Zgłoś
Avatar
Marxe 2014-01-02, 21:39
Kraken17 napisał/a:

Szczerze to młodemu dobrze te kopnięcia wychodzą



Najman i tak by z nim przegrał
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2014-01-02, 23:34 2
CyganPodOknem napisał/a:

@upup o co chodzi z tym motorem na ostatnim gifie, opętany jakis



chodzi ze motocykl ma dupeczkę (żonę) i wraca po robocie na chatę, wita się z żonką a ona w łóżeczku oddaje się facetowi (Mike - to jego imię - czytaj majk). Słowem zdradza go. A później jak motocykl jest w robocie ogarnia, że Mike siedzi na trybunach i jedzie mu wpierdolić. Pozdro
Zgłoś
Avatar
maniek1340 2014-01-02, 23:53
Czyżby ktoś młodego muay thai uczył? o.O nawet ze skrętem jebany kopie
Zgłoś
Avatar
laska - mosquito 2014-01-03, 1:08 5
Od około 0:44

Zgłoś
Avatar
SemirN 2014-01-03, 12:22 3
Wkurwia mnie to bezstresowe wychowanie. Patrze i widzę na ulicach te głupie matki czy też głupich ojców. Bachor robi co chce, rodzice z tego się jeszcze śmieją bo sobie dzieciaczek kurwa zabawę dobrą znalazł. Chuj że niszczy coś, przeszkadza innym, drze tą mordę. Idzie taka w pizdu jebana rodzinka przez przejście dla pieszych na czerwonym albo w miejscu do tego nie wyznaczonym. Dziecko chłonie takie coś i potem sam zakurwia na czerwonym czy też poza przejściem po czym słychać w telewizji:
Cytat:

"Kierowca potrącił 3 osoby, zabił matkę i ojca. Dziecko zostało sierotą.



Albo te edukujące bajki w telewizji, kiedyś to była jakaś logika, sens, przesłanie w tym co oglądałem za swoich czasów. Teraz jakieś zjebane pingwiny z madagaskaru, które niczego nie naucza.

Ten świat i ci ludzie to coraz głupsi kurwa są. Sami zachowują się jak kretyni i do tego jeszcze robią sobie te dzieci, które wyrosną na jeszcze gorszych niż oni są. Do tego ten syf ogólnodostępny, który robi pranie z mózgu.

Albo dyslekc...dysmózgowie. Co to kurwa za tłumaczenie, znam kilka osób które to niby mają ale potrafiły się nauczyć pisać w miarę poprawnie. To wszystko kurwa wynika z braku zaangażowania się w rozwój dziecka przez rodziców. Bo lepiej kurwa puścić bajkę niż nauczyć czytać/pisać/liczyć. Wiem, że też czasami piszę nie tak jak trzeba - stylistyka, czasem jakiś ort. ale też się kurwa staram. Nie 'włanczam', nie 'poszłem'... Patrzę kurwa na ten poziom nauczania to po prostu aż przykro się robi. Przez ostatnie lata zauważyłem, że znacząco poziom języka polskiego - pisanego/wymawianego umiera.

Gdzieś czytałem o rodzinie w Stanach która wychowuje swoje dzieci bez komputera, telefonów komórkowych i innego gówna. Oglądają stare bajki. Jedyne co nowe to mają samochód. Bardzo kurwa dobrze. Może ich córka nie będzie dziwką, syn złodziejem i bandytą. Może będą mieli w życiu jakieś cele i pragnienia a nie tak jak teraz, że wszystko co mamy zrobić jest robione za nas przez maszyny, kalkulatory i inne gówno.

Musiałem wylać swoje żale bo mnie to kurwa boli i chciałbym aby świat był kurwa lepszy. Koniec orędzia.
Zgłoś