18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Witam.

Krótko i na temat: skąd się wziął wasz nick? (w sensie: dlaczego akurat masz taki nick na portalu) Przypadek? Coś cię zainspirowało? Ksywa? Bo inne były zajęte? Tak dla beki?

Pierw miałem Darkseiger, skąd? Tak jakoś, nie wiem czemu. Później miałem Darkstep, a teraz Darkstep_Warrior.

Skąd to:
Umiłowanie do dubstepu i do jednego z moich ulubionych kanałów na YT, który zwie się właśnie Darkstep Warrior, wrzucającą właśnie taki gatunek muzyczny.

Tak czy siak i tak planuje powrót do starego Darkstepa.

A wasze?
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-07-27, 17:48 2
A.J.K.S napisał/a:

A.J.K.S napisał/a:

Mój nick to po prostu rozwinięcie skrótu Analny Jebaka, Ksiądz Andrzej, Wymyślona przez księdza Euzebiusza w czasie którejś sobotniej popijawy



Ty AJKS, debilu? Skąd Ci się wzięło Andrzej skoro ostatnia litera to "S"

Jesteś pojebany.


A.J.K.S cytuje A.J.K.S że A.J.K.S chujowo rozwinął A.J.K.S musk rozyebany!

Mój nick wziął się z dupy do ust.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-07-27, 18:05
Cardioceras napisał/a:

Studiowałem i od października wracam na geologię którą chciałem studiować od gimnazjum. Nick się wziął od jurajskiego amonita, którego zajebisty okaz udało mi się znaleźć na praktykach

Jak wygląda - widać w moim avku



Cardioceras napisał/a:

Mój nick wziął się z dupy do ust.



Oj, ty kłamczuszku.
Zgłoś
Avatar
ruckaali 2013-07-31, 2:45
Mój? A kto nie zna Rucka Rucka Ali? To sobie wymyśliłem, że dam ruckaali i tak wyszło.
Zgłoś
Avatar
k0rek 2013-08-03, 23:42
Skrót od nazwiska
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-09-02, 2:57
Ja po prostu mam takie preferencje seksualne Jestem panem wszystkich suk i lubię je odpowiednio szmacić Dla znawców tematu mój avatar mówi więcej niż tysiąc słów.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-09-02, 8:36 3
Poprosiłem Penera o zmianę nicku na jeden z moich starych no i... Jakoś tak się skończyło
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-09-07, 3:26
Z 12 lat temu byłem wzorowym no-lifem, grałem w WoWa i potrzebowałem klimatycznego nicka dla... nocnej elfki Potem dowiedziałem się, że w Grze o Tron jest Lord Varys - eunuch, więc wprowadziłem subtelną zmianę.
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-09-17, 23:21
Od zespołu King Crimson

Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2013-09-20, 22:08
Oko Saurona to z sentymentu do LOTRa, a lewe? Na chuj ma być prawe, czy jakieś inne
Zgłoś
Avatar
Jixxufi 2013-09-20, 22:17
Kiedyś typek grał w Tibię i miał taki nick, okazało się że to mój znajomy z miasta, w którym mieszkam, oddał mi postać i tak zostało :p.... Kiedy to było
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-09-23, 18:35
mój wziął się od pozycji, w której zawsze pukam panienki na wiejskich imprezach, na remizie. W sensie od tyłu
Zgłoś
Avatar
golip 2013-09-23, 18:46 1
MałyChujek napisał/a:

Poprosiłem Penera o zmianę nicku


Cytat:

Mój nick wziął się z dupy do ust.


Teraz ma to sens
Zgłoś