18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Witam.

Krótko i na temat: skąd się wziął wasz nick? (w sensie: dlaczego akurat masz taki nick na portalu) Przypadek? Coś cię zainspirowało? Ksywa? Bo inne były zajęte? Tak dla beki?

Pierw miałem Darkseiger, skąd? Tak jakoś, nie wiem czemu. Później miałem Darkstep, a teraz Darkstep_Warrior.

Skąd to:
Umiłowanie do dubstepu i do jednego z moich ulubionych kanałów na YT, który zwie się właśnie Darkstep Warrior, wrzucającą właśnie taki gatunek muzyczny.

Tak czy siak i tak planuje powrót do starego Darkstepa.

A wasze?
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-06-18, 20:13 1
Nie wiem skąd mój się wziął ale wiem kogo jesteś potomkiem. Nick zdradza wszystko...



Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2013-06-18, 20:44 3
Od tytułu piosenki wykonywanej przez wrocławską kapelę Anima Damnata.

Zgłoś
Avatar
~Vuko 2013-06-18, 23:19 1
Studiowałem i od października wracam na geologię którą chciałem studiować od gimnazjum. Nick się wziął od jurajskiego amonita, którego zajebisty okaz udało mi się znaleźć na praktykach

Jak wygląda - widać w moim avku
Zgłoś
Avatar
Purgen 2013-06-20, 0:53
taki tam stary sowiecki środek na przeczyszczenie.
Zgłoś
Avatar
Sycylijczyk 2013-06-20, 14:36
Tytuł pierwszej lepszej książki, która leżała u mnie na półce.
W sumie polecam, bo fajnie się czyta.
Zgłoś
Avatar
golip 2013-06-20, 15:36 1
Za dzieciaka grywałem z kumplami w RPG, tylko że nie takie na kompie ale na kartkach, z Mistrzem Gry i scenariuszem. Golip to imię mojej postaci w tej właśnie grze.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-06-25, 14:17
kiedys byl sobie Nemesis
ale Nemesisow w internetach bylo w huj i zmienilem na Nem.

to nie koniec. na portalu moddb gdzie wstawilem swojego pierwszego fun-moda (o nazwie WTF NEM) zobaczylem takie cos:



wiec sie lekko wkurwilem ze Pan Nem nie jest oryginalny i zrobilem z tego Un_Nem ktory ma ukryte kurwa przeslanie

jak narazie nie widzialem wiecej Un_Nemuf jestę oryginalny.
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-06-25, 14:28 1
Mój nick to po prostu rozwinięcie skrótu Analny Jebaka, Ksiądz Andrzej, Wymyślona przez księdza Euzebiusza w czasie którejś sobotniej popijawy
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2013-06-25, 14:33
mr - od angielskiego mister, ponieważ samo "lewy" było już zajęte
lewy - o dziwo nie od nazwiska. Tutaj nie ma głębszej filozofii, po prostu są ludzie prawi, a nie ma ludzi lewych. Trzeba było coś z tym zrobić i w taki głupi sposób zrodził się mój nick
Zgłoś
Avatar
Kaśka 2013-06-25, 14:39 2
Bo jestem kurwa Carycą! A Katarzyna to me imię, tak jakbyście sami na to nie wpadli
Zgłoś
Avatar
mrwieszkto 2013-06-25, 17:51
No że Katarzyna to imię to bym nie wpadł

Mój nick się wziął stąd, że... nie miałem pomysłu. A mr wiesz kto jest po to, żebym się nie musiał przedstawiać (Tak jak teraz to robię)
Zgłoś
Avatar
miszczcieniu 2013-06-26, 14:36
w piekarni mnie nazwali cieniu , a miszcz sobie dodałem , bo cieniu zawsze było pozajmowane ,jak chciałem zakładać maila itd
Zgłoś
Avatar
GKC 2013-06-26, 15:57
Moje inicjały. Jestem fajny?
Zgłoś
Avatar
bigfatcat 2013-06-26, 22:41
BigFatCat

bo mam wielkiego grubego kota, którego uwielbiam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie