18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
niemamskarpet. 2020-08-27, 10:02
mógł jechać hulajnogą, huja by mu wtedy zrobili
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-08-27, 10:04 1
niemamskarpet. napisał/a:

mógł jechać hulajnogą, huja by mu wtedy zrobili


pomijając to że najebany zrobili by; jak masz chodnik masz popierdalać chodnikiem...
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-27, 10:16 9
Jak bym miał takiego luja przed sobą to bym od razu na Pały dzwonił
Nie ma zmiłuj dla pijaków na czym kolwiek
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-08-27, 10:46
Że też żaden kierowca nie zatrzymał typa i nie spuścił mu powietrza z kół...
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2020-08-27, 11:29 1
Na podwójnym gazie i pedałować nie musi
Zgłoś
Avatar
teddybr 2020-08-27, 11:48 1
Panowie i panie to nie słońce tylko lakierki były za śliskie

Panowie i panie to nie słońce tylko lakierki były za śliskie

Panowie i panie to nie słońce tylko lakierki były za śliskie A podwozie, podwozie.... też było złe
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2020-08-27, 11:50
Jak niespecjalnie przepadam za podkładami muzycznymi, tak tutaj Benny Hill pasuje jak ręką do rękawiczki.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-08-27, 13:52
Jaki hejt. Ja bym mu polał jeszcze. Po mordzie...
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-08-27, 15:37 1
SupremeLeader napisał/a:

Jak niespecjalnie przepadam za podkładami muzycznymi, tak tutaj Benny Hill pasuje jak ręką do rękawiczki.



Podkład muzyczny pasuje jak huj do mordy pięknej niewiasty.
Zgłoś
Avatar
bartolomeo2014 2020-08-27, 16:05
i chuj i poszedł spać
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-08-27, 16:46
kiedyś jak jechałem samochodem taki kutafon wpadł na pomysł zawracania mi przed maską, a miałem tak z 80km/h , na szczęście jego było szeroko i miałem gdzie uciekać, ale jak chuja strąbiłem to się przestraszył i przewali, wysiadłem i z kieszeni wygmerałem EDC , myślę przewietrzę mu opony że by sobie i komuś biedy nie narobił, a ten kurwa długa do jakiegoś domu co był najbliżej i ryja drzeć że go zabić chcę, jedną oponę przeciąłem i rower do rowu mu wpierdoliłem
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-08-27, 18:01
I za to jest tylko mandat. A stwarza on takie samo zagrożenie jak samochód kiedys pijak w okolicy wracał rowerem z pod sklepu i wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu, kierowca odbił w lewo i przyjebał w jadąca z naprzeciwka osobówkę z rodzina = 4 trupy. Rowerzysta pojechał jakby nic się nie stało.
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2020-08-27, 20:50 1
Po alko nigdy bym do samochodu nie wsiadł...ale rowerem po alko jeździ się zajebiście ^^ Na szczęście mieszkam na wypizdajewie wielkim i nie stwarzam dla nikogo zagrożenia ^^
Zgłoś
Avatar
Okularek 2020-08-27, 21:59
O a ile razy mi sie zdarzyło najebanym wracać z imprezy samochodem ciężko spamiętać . całe szczerzcie nie straciłem prawa jazdy . o rowerze nawet nie wspomnę . Chociaż za same punktu musiałem zdawać jeszcze raz, naszczacie udało się za pierwszym . ale teraz juz staram sie nie jeździć, mam nauczkę po ostatnim jak tylko urywki pamiętałem z drogi do domu a i to w śnieg musiałem wrąc wiec jakieś drafty były...,. Pozdrawiam wszystkich cieplutko i szerokości jak mi !!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie