18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Cóż, nie widać wiele bo i głazobicie wielce spektakularne nie jest, aczkolwiek jak na polskie warunki to już coś! :kawa:

W piątek w rejonie Morskiego Oka zeszła kamienna lawina, głazy wielkości samochodu spadały w kierunku Czarnego Stawu pod Rysami. Nikt nie ucierpiał. TOPR sprawdza, czy szlak w kierunku Przełęczy pod Chłopkiem nie został zniszczony.



https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27725855,kamienna-lawina-nad-morskim-okiem-glazy-wielkosci-samochodu.html#s=BoxOpImg6

2021-10-25, 18:35
I kto to wszystko wniesie na gore teraz ;/

2021-10-25, 22:31
El Caudillo napisał/a:

zamkną mój ulubiony szlak ? no szkoda, a kto nie był niech nadrabia, mało ludzi i super widoki... no chyba że jesteście opasłymi świniami, co tylko narzekają, że płacą za to czy tamto



Takie szlaki też lubię, ten jest wyjątkowy ze względu na - jak piszesz - "niedostatki" turystów. Patrząc na filmik, już wiem czemu to druga pod względem trudności trasa. Po prostu można dostać 10 tonowym głazem po włosach. W porównaniu z wejściem na Rysy, przełęcz pod Chłopkiem to luz i odpoczynek, ale jak widać... do czasu. W następnym roku zobaczę co dzieje się w okolicach, jak i na samym szczycie Gerlachu, może obędzie się bez lawiny ;)

2021-10-26, 12:06
to przeca turnica Kurczaba