18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Cóż, nie widać wiele bo i głazobicie wielce spektakularne nie jest, aczkolwiek jak na polskie warunki to już coś! :kawa:

W piątek w rejonie Morskiego Oka zeszła kamienna lawina, głazy wielkości samochodu spadały w kierunku Czarnego Stawu pod Rysami. Nikt nie ucierpiał. TOPR sprawdza, czy szlak w kierunku Przełęczy pod Chłopkiem nie został zniszczony.



https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27725855,kamienna-lawina-nad-morskim-okiem-glazy-wielkosci-samochodu.html#s=BoxOpImg6

2021-10-24, 15:17
Ludzie wiedzą jak jest w górach a itak się pchają tam bo wiedzą żę za pieniądze innych będą ratowani...

2021-10-24, 15:21
Krakus36 napisał/a:

Ludzie wiedzą jak jest w górach a itak się pchają tam bo wiedzą żę za pieniądze innych będą ratowani...



Najlepsze są te karyny we fliplopach

2021-10-24, 15:26
Krakus36 napisał/a:

Ludzie wiedzą jak jest w górach a itak się pchają tam bo wiedzą żę za pieniądze innych będą ratowani...



Jakbym k***a swojego starego slyszal ktory "za wszystko i wszystkich ciagle placi"..... ale widze ze bycie Januszem to stan umyslu nie wieku

2021-10-24, 17:12
Nie wiele widać bo kamienie są tylko wielkości samochodu osobowego

2021-10-24, 18:43
Krakus36 napisał/a:

Ludzie wiedzą jak jest w górach a itak się pchają tam bo wiedzą żę za pieniądze innych będą ratowani...



Ludzie wiedzą jak jest na drogach, a i tak się pchają tam, bo wiedzą, że za pieniędze Krakus36 będą ratowani.
Ludzie wiedzą jak jest w powietrzu, a i tak się pchają tam, bo wiedzą, że za pieniędze Krakus36 będą ratowani.
Ludzie wiedzą jak jest we wodzie, a i tak się pchają tam, bo wiedzą, że za pieniędze Krakus36 będą ratowani.

I tak w nieskończoność by można. Jak się jest opasłą świnią i dupy się nigdzie nie chce ruszyć, to jedyne co pozostało, to narzekanie.

2021-10-24, 20:01
Manii napisał/a:

Jakbym k***a swojego starego slyszal ktory "za wszystko i wszystkich ciagle placi"..... ale widze ze bycie Januszem to stan umyslu nie wieku



A nie jest tak? W tym roku w lutym byłem w górach... ludzie w zwykłych tenisówkach pchali się gdzie tylko się da, a o rakach czy nakładkach na buty chyba nigdy nie słyszeli... szkoda gadać.

2021-10-24, 20:16
Manii napisał/a:

Jakbym k***a swojego starego slyszal ktory "za wszystko i wszystkich ciagle placi"..... ale widze ze bycie Januszem to stan umyslu nie wieku



Inna sprawa to szukać sobie problemów a potem wzywać pomocy przez własną głupotę. Takim właśnie krzyż na drogę i niech sobie sami radzą, jeżeli nie podchodzą do zagrożenia odpowiedzialnie.
Tutaj jest naganie z bezpiecznej odległości, ale operator niby w kraju cywilizowanym a nagrywa w pionie jak Da Silvy.

2021-10-24, 21:13
Sadistik pełną gębą.....

2021-10-24, 21:27
Nieźle, szedłem na przełęcz pod Chłopkiem pod Mięguszowieckimi Szczytami dokładnie 5 października. Całkiem niedawno

2021-10-24, 21:30
dadar123 napisał/a:

Nieźle, szedłem na przełęcz pod Chłopkiem pod Mięguszowieckimi Szczytami dokładnie 5 października. Całkiem niedawno



To trochę za wcześnie

2021-10-24, 23:16
Wiadomo już kto zrzucił te kamienie?

2021-10-24, 23:22
A gość mocny z filmiku "Góra się zawali" typowy janusz pełen wiedzy :)

2021-10-25, 10:35
Ja ostatnio byłem w Karkonoszach sam i doświadczyłem rykowiska pierwszy raz w życiu kupa w majtach...

2021-10-25, 13:09
zamkną mój ulubiony szlak ? no szkoda, a kto nie był niech nadrabia, mało ludzi i super widoki... no chyba że jesteście opasłymi świniami, co tylko narzekają, że płacą za to czy tamto :P