18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Skandal na cmentarzu
uneventful • 2014-06-07, 21:10
Skandal na cmentarzu w Marklowicach Górnych. Podczas pogrzebu matki, rodzina odkryła, że zwłoki ojca który zmarł kilka lat wcześniej, grabarze wyciągnęli z grobu, ukryli w worku i porzucili obok grobu. Policja już prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

Cytat:

Osiem lat wcześniej zmarł ojciec Pana Grzegorza. Rodzina zamówiła wówczas u zarządcy cmentarza grób głębinowy, ponieważ matka mężczyzny chciała po śmierci spocząć obok męża. Najprawdopodobniej ktoś wówczas nie wykonał zamówienia, a grób wykopano płytszy i tańszy. Nie zmieściłyby się w nim dwie trumny. Z ustaleń reporterów TTV wynika, że grabarz wyciągnął trumnę pochowanego osiem lat wcześniej ojca pana Grzegorza, jego zwłoki ukrył w worku, worek zaś porzucił niedaleko w krzakach i dla niepoznaki przykrył narzędziami. - Z tego co słyszałem, chcieli żeby wszystko było dobrze, po odejściu wszystkich żałobników chcieli wrzucić worek ze zwłokami ojca na trumnę mamy i zasypać ziemią - mówił w reportażu TTV Grzegorz Pawłocki Podczas niedawnego pogrzebu matki Pana Grzegorza, rodzina zmarłej zorientowała się jednak, że w grobie nie ma trumny z ciałem ojca. Jego zwłoki odkryli nieopodal pod krzakami. Jak informuje w reportażu TTV asp. sztab. Robert Wajda z cieszyńskiej Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie - Na miejsce tego zdarzenia został automatycznie wysłany technik kryminalistyki, grupa dochodzeniowo-śledcza, jak również pracownik stacji sanitarno-epidemiologicznej, pod którego nadzorem były wykonywane czynności. Policja pod nadzorem prokuratory prowadzi w tej sprawie śledztwo, zarzutów jeszcze nikomu nie postawiono. Grabarz i jego pomocnik dostali naganę i zostali odsunięci od obowiązków.





Ciąg dalszy:

Grabarz idiota szydzi ze zwłok, które wyrzucił w krzaki

Nie ma słów, by opisać bezczelność grabarza, który wyrzucił z grobu zwłoki zmarłego 8 lat temu człowieka, bo nie mieściła się kolejna trumna! Pozbawiony ludzkich uczuć niegodziwiec śmiał jeszcze żartować z całej sytuacji. – Ojciec świetnie się zachował. Wystarczyłoby wyprać garnitur i mógłby iść na imprezę! – śmiał się do rozpuku, gdy syn wyrzuconego z grobu zobaczył, że ciało taty leży w cmentarnych krzakach...

Ten horror rozegrał się na cmentarzu w Marklowicach Górnych koło Cieszyna. Tam odbywał się pogrzeb Olgi Pawłockiej (†79 l.). Ale rozleniwionym grabarzom nie chciało się kopać zbyt głębokiego grobu i aby zmieścić trumnę, wyrzucili z mogiły... jej męża Bogdana (†77 l.). Ciało porzucili w białym worku w krzakach. Trumna zaś zniknęła. Syn zmarłych, Grzegorz, był przerażonym tym, co zobaczył.

Cytat:

– Podszedłem po pogrzebie do grabarzy, którzy w spokoju koło zwłok mojego taty jedli śniadanie i zapytałem, co to ma znaczyć? Powiedzieli, że nic się przecież nie dzieje. I że ciało ojca włożą na wierzch trumny z ciałem mamy. Potem jeszcze dodali, że ojciec świetnie się zachował. Wystarczyłoby wyprać garnitur i mógłby iść na imprezę – opowiada wciąż roztrzęsiony pan Grzegorz.



Jak na razie nikt nie ma postawionych w tej sprawie zarzutów.

Lincz zostawiam Wam
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-06-07, 21:13
jakiś mały ten tatuś musiał być skoro leżał w krzaczkach i nikt tego nie zauważył
Zgłoś
Avatar
fashX 2014-06-07, 21:16 13
@up Albo duże krzaki były debilu
Zgłoś
Avatar
Halman 2014-06-07, 21:19 22
fashX napisał/a:

@up Albo duże krzaki były debilu


duże krzaki to masz na jajach
Zgłoś
Avatar
januszmilion 2014-06-07, 21:30 1
Czyj lincz? Ojca pod pache i na balange
Zgłoś
Avatar
Szron 2014-06-07, 22:38 3
No i to jest Rzetelność!!!
Piwko dla TTV.
A nie najazdowa poprawna politycznie propaganda, patologi z TVN.
Zgłoś
Avatar
a................m 2014-06-07, 23:16 21
jakby sie okazalo ze grabarze to pedały albo muslimy to grzesia posądziliby jeszcze o nietolerancje i po sądach ciągali albo by i sanki dostał...
Zgłoś
Avatar
TrochęInaczej 2014-06-08, 0:46 9
Nie dziwię się, że sobie z tego żartował. Ktoś sobie ubzdurał, ze po śmierci, człowieka zakopuje się pod ziemią, wszyscy składają się na jakiś pomnik, a cyklicznie trzeba uiszczać opłatę, żeby przypadkiem grobu po latach nie przeznaczyli do likwidacji. No i ktoś musi się tym gównem zajmować i potem dziwota, że z lekka mu odpierdala. Domyślam się, że wiele ciekawszych historyjek nie ujrzało jeszcze światła dziennego, może to i lepiej...

Ale fakt, żeby zwłoki wyrzucić w krzaki do jednak trzeba być debilem.
Zgłoś
Avatar
damian8718 2014-06-08, 1:01 1
miałem wujka grabarza , takich wałków nie robił ale parę historyjek na temat swojej pracy opowiedział zwłaszcza gdy chował po raz 2 kogoś w tym samym miejscu to było najciekawiej
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-06-08, 8:13 20
Choć kawał z nich debili to oni są prawdziwymi sadystami. 90% z was, a wtym także i ja pewnie byśmy się zażygali wszystkimi kolorami tęczy, a nie przenieśli 8-letnie zwłoki w krzaki i przygryźli robotę kanapeczką
Zgłoś
Avatar
uho82 2014-06-08, 8:45
zamiast grzebnąć dwa sztychy głębiej straci taką zajebistą robotę
Zgłoś
Avatar
niepowtarzalny 2014-06-08, 8:49
@cys23
do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic, widocznie to nie pierwszy raz
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-06-08, 10:48
Pewnie prokurator czeka, aż ojciec pana Grzegorza wniesie zażalenie na jakość wykonanej usługi pogrzebowej, w przeciwnym razie nie będzie pewnie w tym chorym kraju podstaw do postawienia zarzutów.
Zgłoś
Avatar
m................v 2014-06-08, 11:25 1
ja bym powiedział dla tego grabarza, kładz się obok jak takiś mądry

Zgłoś
Avatar
longinus 2014-06-08, 12:43 3
hehe pan grzegorz nie zna się na żartach. przecież wyjebanie ścierwa jego ojca w krzaki i śmianie mu się w ryj to najzabawniejsza rzecz jaką słyszałem od dłuższego czasu. piwo dla grabarzy
Zgłoś