18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Julia Tymoszenko:
8 mln Rosjan na Ukrainie "musi zostać zabitych bronią jądrową".

Po tym, jak miesiąc temu wyciekły rozmowy telefoniczne między asystentem sekretarza stanu Victorią Nuland i wysłannikiem USA na Ukrainie,
Geoffreyem Pyattem potwierdzające, że to USA pociągało za sznurki w brutalnym zamachu stanu obalającym prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza,
obecnie wyciekły kolejne rozmowy telefoniczne, tym razem między Nestorem Szufryczem i byłą premier i ideologicznym przywódcą Ukrainy
Julią Tymoszenko dając wgląd w nastroje i "plany" nowej władzy.


Transkrypt rozmowy:
Nestror Szufrycz:
Jestem zszokowany w związku z tą całą sprawą Krymu.
Rozmawiałem dzisiaj z naszym wspólnym znajomym i prawie płakał.
Zapytałem co mamy teraz robić?

Yulia Tymoshenko:
Jestem gotowa wziąć karabin i strzelić temu skurwysynowi w łeb.

Nestor Szufrycz:
Powiedziałem mu wczoraj, że jeśli wybuchnie wojna,
oboje moich starszych synów, którzy tak jak ja są rezerwistami
weźmiemy karabiny i będziemy bronić naszego kraju.

Yulia Tymoshenko:
To przekracza wszystkie granice.
To tylko kwestia czasu kiedy weźmiemy broń i zaczniemy zabijać tych cholernych Rosjan razem z ich liderem.
Żałuję, ze nie mogę być tam w tym momencie i że nie byłam odpowiedzialna za cały proces.
Nie było by pieprzonej mowy o tym żeby dostali Krym.

Nestor Szufrycz:
Też o tym myślałem, że gdybyś tu była, nie doszło by do tego.
Tak czy inaczej, nie mieliśmy wystarczającego wsparcia.
Wiesz to było najbardziej deprymujące...

Yulia Tymoshenko:
Znalazłabym sposób, aby zabić tych dupków.
Mam nadzieję, że będę w stanie to zrobić angażując w to wszystkie moje koneksje.
Użyję wszystkich moich sił, aby poruszyć świat tak, że nie zostanie w Rosji nawet spalona ziemia.

Nestor Szufrycz:
Jestem bardziej, niż z tobą.
Dzisiaj rano mieliśmy spotkanie z przywódcami frakcji po którym rozmawiałem z Viktorem.
Zapytał co powinniśmy zrobić z 8 milionami Rosjan,
którzy zostają na Ukrainie. Są wyrzutkami.

Yulia Tymoshenko:
Muszą zostać zabici bronią jądrową.

Nestor Szufrycz:
Nie będę się z tobą spierał w tej kwestii, ponieważ to się stało jest zupełnie nie do zaakceptowania.
Ale jest inna opcja. Niektóre z ich działań jawnie łamią prawo
i musimy podjąć odpowiednie środki na międzynarodowym szczeblu.

Yulia Tymoshenko:
Zamierzamy wziąć to do Haskiego Międzynarodowego Trybunału.

Koniec transkryptu
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-03-31, 14:44
A niech wojują z Rosją to Rosja zrobi z nimi to co z Gruzinami
Zgłoś
Avatar
Medivh31 2014-03-31, 14:49
No gratuluje debilom z naszego rządu że z takimi kanaliami zrobiły deal. Oto genialna polityka zagraniczna rządu PO, zresztą jakby jakaś inna partia teraz rządziła to by pewnie było tak samo biorąc pod uwagę że wszystkie kreatury z naszej sceny politycznej "solidaryzują się" z Ukrainą. A ukraińcy zamienili jednych oligarchów na drugich. Gratuluje, powodzenia w ewentualnej wojnie z Rosją.
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-03-31, 15:02
Cytat:

Geoffreyem Pyattem potwierdzające, że to USA pociągało za sznurki w brutalnym zamachu stanu obalającym prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza,



boli, ze w tym punkcie historii znalazly sie osoby, ktore w to watpily.
chyba sobie zmienie gatunek na goryla bo obciach
Zgłoś
Avatar
bialyidumny 2014-03-31, 15:03 2
Każdy kupuje takie info. a ja mam pytanie. Czy naprawde nie zastanawia was że to teraz wyciekło? Jakiś kurna "Nestor Szufrycz" który robi z siebie wielkiego bohatera, i mowi o tym ze wezmie karabin. I tymoszenko, która mówi o tym że nie ma litości dla rosjan.

Przeciez to jest zwykła kampania wyborcza. Nagle wyciekło jakieś "przypadkowe" nagranie o tym że pojawił się ktoś z jajami kto odzyska krym.

Przypominam że ukraina to kraj w którym ludzie się nie opierdalają z nikim, i właśnie około 90% chce teraz zemścić się na rosji.

A tu nagle tymoszenko, która startuje w wyborach i jej SKANDALICZNE! zachowanie.

Błagam.
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2014-03-31, 15:06
jeśli to prawda to bardzo brzydko, ale, do chuja, to tak trudno spreparować taką rozmowę?
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-31, 15:41
Moim zdaniem ściema. 2paca robią koncerty wygenerowane jego głosem to myslicie że ruskie tego tez nie potrafią? Coś kurwa dużo mają tych nagrań opozycji ukraińskiej a wątpie że mają tak zajebistych agentów, siusiaki pierdolone
Zgłoś
Avatar
Krakus76 2014-03-31, 15:42
nie wierze już nikomu
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-03-31, 16:05
NieWiemZeWiem napisał/a:

Moim zdaniem ściema. 2paca robią koncerty wygenerowane jego głosem to myslicie że ruskie tego tez nie potrafią? Coś kurwa dużo mają tych nagrań opozycji ukraińskiej a wątpie że mają tak zajebistych agentów, siusiaki pierdolone



jakby nie patrzec to rosja zawsze miala jednych z najlepszych agentow na swiecie. ukraina byla w ich strefie wplywow wiele lat, maja tam swoje bazy wojskowe, wiec sprawna siec wywiadowcza ze znajomosciami i rozeznaniem na pewno tez. dodatkowo snowdena przejeli
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2014-03-31, 17:41
Uważam, ze to bardzo dobra metoda na Rosjan. I w miarę sprawiedliwa. Z powodu Rosjan na wschodniej Ukrainie umarło z głodu 10 milionów Ukraińców. Zabić 8 milionów Rosjan przy pomocy bomby atomowej to akt humanitaryzmu. W porównaniu do Wielkiego Głodu.
Zgłoś
Avatar
adri814 2014-03-31, 19:32
Powiem tyle: rozmowa może być fejkiem, ale weźcie pod uwagę, że Tymoszenko nie siedziała w pierdlu za darmo i powinna dalej tam przebywać za swoje matactwa, których się dopuściła będąc u władzy. To, że zrobiła z siebie męczennika i głosi teraz wszem i wobec, że cierpiała za wolną Ukrainę(sic!) nie robi z niej świętej. Dziękuję, dobranoc.
Zgłoś