18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Witam! Panowie i Panie
Sytuacja z dzisiaj
Po rozmowie ze znajomą, aż musiałem się zarejestrować i to napisać! (tak mam ból dupy!)
Historia prawdziwa! No to jak już napisałem rozmawiałem z koleżanką, która pracy sie nie boi! Dziewczyna wyjechała do NL aby zarobić sobie jakiś grosz ponieważ w domu się nie przelewa... Większość pewnie wie jak to jest, nadgodziny itp często dostaje się w koperte no i tak było tym razem! Panna zapierdalała od pon-pt + brała dodatkowe prace w weekendy aby kupić sobie mieszkanie. Po 3 latach takiego zapierdalania wróciła do PL, kupiła sobie mieszkanko za nie takie duże pieniądze, oczywiście do remontu (w małej mieścinie oczywiście) i teraz UWAGA!! Skarbówka po ok roku, 1,5 r stwierdziła, że coś jest jednak nie tak.. bo jak to kurwa tak młoda osoba mogła się dorobić na mieszkanie?! Teraz musi się poważnie tłumaczyć skąd miała hajs, co, gdzie, kiedy itd! A co jeszcze lepsze stwierdzili, że ma zapłacić zaległy podatek... (przykład Pan Stefan zarobił 50 tys zł, kupił mieszkanie za 70 tys zł i teraz Skarbówka stwierdziła, że ojebał ich na 20 tys zł ponieważ nie przedstawił tego jako dochód) DAJCIE KURWA MAŚĆ!

i jeszcze wstawie to bo lubie!
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-03-18, 23:20
petru23 napisał/a:


Każdą darowiznę, nieważne od kogo i na jaką kwotę ona opiewa należy zgłosić do US.



Z tym się akurat Pani ekspercie nie zgodzę, ale co ja tam wiem... Mam członka rodziny od nastu, może dziecięciu... kurwa lat w US, to może i laik jestem...
Zgłoś
Avatar
PANzWIOSKI 2014-03-18, 23:44
A tak na marginesie, pytanie do tych co tak się burzą, że nie ogarnięta, głupia, mało "ynteligentna"
Kto z Was kupił sobie mieszkanie w wieku 23-25 lat za swoje, ciężko zarobione pieniądze bez kredytu?
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-18, 23:56
pistacjusz, o czym ty wogole piszesz? kredki spakowales na plastyke?

a tak, zapomnialem, wolny rynek uratuje wszystko, bo narazie to wszedzie rzadza czerwoni i socjalisci. co prawda siedze u starych na garnuszku, ale znam sie na wszystkim bo przeczytalem na jednej stronie co jest najlepsze

nasmiewam sie z takich matolkow jak ty, ktorzy w swoim ukochanym raju byliby parobasami spiacymi w chlewie ze swiniami u swojego jasnie pancia
Zgłoś
Avatar
Aquado 2014-03-19, 12:34
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
e................y 2014-03-19, 13:10
@mare30ks
Pokazujesz tym samym jakim jesteś ogranicznikiem, komuchem, który ma straszną wizję.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-03-20, 0:54
wernetto napisał/a:

Polska jest jednym z niewielu krajów, gdzie liczba urzędników wzrasta zamiast spadać. Biurokracja to nasz znak rozpoznawczy. A przecież ta armia musi z czegoś żyć, a politycy muszą gdzieś swoich znajomych, krewnych i rodzinę rozmieścić.



To prawda. Zatrudnia się setki urzędników, gdzie kompetencje 5 urzędników jest w stanie pełnić 1 osoba.
Ale to nie tylko w urzędach tak jest. Tak jest wszędzie...
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2014-03-22, 20:06 1
Jeżeli ktoś ma kasę z niewiadomych źródeł i przypierdala się do niego skarbówka to wystarczy zeznać, że kasa jest za dawania dupy. Jeżeli ktoś będzie miał jeszcze jakiegoś świadka, który to potwierdzi to taki urzędas może mu najwyżej zrobić laskę, bo dawanie dupy za pieniądze nie jest w naszym kraju opodatkowane.
Zgłoś