18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
dziwkikoks 2010-11-29, 2:49 1
"Kompania zwartych oddziałów, trochę piachu i dużo worków ..."
Zgłoś
Avatar
vass 2010-11-29, 4:52 1
To, że pedał to mi nie przeszkadza, kij mu w oko, ale z dynią to ma na 100% co zjebane
Zgłoś
Avatar
majcher666 2010-11-29, 9:03 2
kurwa.. jak mnie te geje rozpierdalają.. ktoś im podłoży nogę.. to odrazu zarzucają że jest homofobem.. grupa dresów spuści przypadkowo wybranej osobie na ulicy wpierdol .. i przypadkowo był to gej .. I w tym momencie zaczyna się płacz , że dostał za to że jest gejem i jest prześladowany.
Zgłoś
Avatar
koopa 2010-11-29, 9:14 1
Chuja wie w Polsce rządzi ksiądz.
Zgłoś
Avatar
Nowy_Nick 2010-11-29, 9:41 1
To nie gej. To zwykły pedał.
Zgłoś
Avatar
Krzywson 2010-11-29, 9:43 1
Niech się gejzer cieszy że nie mieszka za wschodnią granicą bo tam ucieli by mu dużo więce niż internet 24h/d. A milicja, to też zupełnie inna bajka xD
Zgłoś
Avatar
Dio_1 2010-11-29, 12:09 2
Chuj mu w dupe ... albo zaraz nie lepiej nie
Pies go jebał .... :/ kurwa też nie
mawet mu wrzucić nie można
Zgłoś
Avatar
Bazalt 2010-11-29, 12:35 1
bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Zgłoś
Avatar
l................1 2010-11-29, 14:09 1
Ty kurwa jesteś zwykły pedał a nie żaden gej, swoją drogą leczenie
takich anomalii ludzkości może być niesamowicie tanie łatwe i przyjemne, najlepiej ołowiana ampułka 9 mm podana z szybkością jakiś 320 m/s profilaktycznie można podać dwie
Zgłoś
Avatar
Dziczeq 2010-11-29, 14:24 1
A ja ciekaw jestem czy za tak ordynarne komentarze jak kolesia Pierdolca dostane to szanowni admini cos zrobia? Na ten serwis coraz zadziej mam ochote wchodzic bo to nie jest serwis dla fanow czarnego humoru tylko jakis jebanych debili ze wsi, z kompleksami i bardzo ubiogim slownictwem polskim... ale pewno znow admini skasuja moj post tlumaczac ze: Niski poziom intelektualny postu.
Co trzeci post na tym kretynskim portalu jest tak debilny, ze zaczynam sie zastanawiac czy to nie serwis dla fanow pewnego poczucia humoru tylko dla dresow z ograniczona umiejetnoscia wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
krolik77 2010-11-29, 14:57
rozumiem, że mówisz o obozach dla pedałów ?
Zgłoś
Avatar
xopher 2010-11-29, 15:29
Dziczeq napisał/a:

A ja ciekaw jestem czy za tak ordynarne komentarze jak kolesia Pierdolca dostane to szanowni admini cos zrobia? Na ten serwis coraz zadziej mam ochote wchodzic bo to nie jest serwis dla fanow czarnego humoru tylko jakis jebanych debili ze wsi, z kompleksami i bardzo ubiogim slownictwem polskim... ale pewno znow admini skasuja moj post tlumaczac ze: Niski poziom intelektualny postu.
Co trzeci post na tym kretynskim portalu jest tak debilny, ze zaczynam sie zastanawiac czy to nie serwis dla fanow pewnego poczucia humoru tylko dla dresow z ograniczona umiejetnoscia wypowiedzi.



prosze,postawilem ci piwo bo widocznie masz jakies kompleksy
Zgłoś
Avatar
glen1428 2010-11-29, 15:55
Twierdzicie ze homoseksualizm to choroba. Ale ja wcale nie czuje sie chory.
Troche wiecej dystansu i odrobiny tolerancji.
Jak Twoje dziecko bedzie homo to co zrobisz? Wyslesz na leczenie?

Co do filmu to wspolczuje palantowi. Zrobil z siebie blazna. Ogladajac go przypomnial mi sie Cygan.
Zgłoś
Avatar
l................1 2010-11-29, 16:17
glen1428 napisał/a:

Twierdzicie ze homoseksualizm to choroba. Ale ja wcale nie czuje sie chory.
Troche wiecej dystansu i odrobiny tolerancji.
Jak Twoje dziecko bedzie homo to co zrobisz? Wyslesz na leczenie?

Co do filmu to wspolczuje palantowi. Zrobil z siebie blazna. Ogladajac go przypomnial mi sie Cygan.



To właśnie wszystko się zaczyna od "odrobiny" tolerancji
Zgłoś
Avatar
lool3k69 2010-11-29, 17:40
@glen1428
Tu nie chodzi o tolerancję. To JEST choroba bo takie zachowanie jest wbrew natury i utrudnia przetrwanie gatunku gdyż "homosie" wolą pchać się w kakao i ani myślą o przekazaniu swoich genów (ale może dzięki temu będzie mniej pedalstwa)... co najwyżej chorych przyzwyczajeń. Cieszę się, że mieszkam w lekko zacofanym pod względem tolerancji kraju. Pedalstwa nie należy uważać za coś normalnego i leczenie tego jak seksoholizmu wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie