18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
krolik77 2010-11-29, 17:40
glen1428 napisał/a:

Twierdzicie ze homoseksualizm to choroba. Ale ja wcale nie czuje sie chory.
Troche wiecej dystansu i odrobiny tolerancji.
Jak Twoje dziecko bedzie homo to co zrobisz? Wyslesz na leczenie?

Co do filmu to wspolczuje palantowi. Zrobil z siebie blazna. Ogladajac go przypomnial mi sie Cygan.



toleruj moją nietolerancję ; )
a swoją drogą to uważasz, że należą im się równe prawa tj. adopcja dzieci etc.
Zgłoś
Avatar
Dziecię Chaosu 2010-11-29, 18:21
Tolerancja TAK! Dewiacje NIE!
Kilka gram ołowiu działa na ludzi bardzo uspokajająco...
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2010-11-29, 18:36
Tu ktos pisał o 9 mm ampułce podaną z prędkoscią 320 m/s z czego ty kurwa chcesz strzelac .. z wiatrówki ??
Zgłoś
Avatar
l................1 2010-11-29, 19:28
BDrummer napisał/a:

Tu ktos pisał o 9 mm ampułce podaną z prędkoscią 320 m/s z czego ty kurwa chcesz strzelac .. z wiatrówki ??



swpw.strefa.pl/strzelectwo/glock-1719/

Patrz pod "prędkość wylotowa pocisku" pomyliłem się o 40m/s przepraszam panie wielki znawco broni palnej
Zgłoś
Avatar
KOSS 2010-11-29, 22:27
Jak się nazywa sklep z akcesoriami dla pedałów?

BIEDROŃKA
Zgłoś
Avatar
Cracow1983 2010-11-30, 3:59
Ale chłopakowi się pogorszyło,nie wykluczone,że policja podała mu narkotyki,żeby zarazić go świadomie wścieklizną,jak tak i dziennikarze są powiadomieni to po jego śmierci będzie głośno,o naszej policji na skalę międzynarodową,aż nie można go poznać w przeciągu tych paru dni,sami zobaczcie link daje:

youtube com/watch?v=LB-CXEJXJeI
Zgłoś
Avatar
glen1428 2010-11-30, 11:50
@krolik77
ABSOLUTNIE NIE. Jestem przeciwko adopcji jak najbardziej. Dziecko musi miec rowniez matke...

Homoseksualizm nie jest choroba. To preferencja seksualna.
Jedni lubia lody waniliowe , inni czekoladowe.
Duze cyce albo kutasa w dupie.
Tyle.
Zgłoś
Avatar
Cracow1983 2010-11-30, 17:54
To ja z tych wypowiedzi,założyłem tutaj sobie konto nie obrażam się,że wykorzystano i przesłano moją wypowiedź,możecie to robić wyrażam na to zgodę więc was nie oskarżą o piractwo,rozgłaśniajcie całą sytuację o tym co mnie spotkało teraz mam sytuację napiętą i zaczęto rozpowszechniać fałszywe informację na mój temat,zapraszam do wysłuchania swojej nowej wypowiedzi:

youtube com/watch?v=aA31cZzpgR0 To moja nowa wypowiedź,po youtube dajcie .

Sami widzicie jakie dno a nie policję mamy,ewidentnie widać jak policja dopuściła się demoralizacji mojej osoby,dobrze że cracovie mam po swojej stronie,raz zrobiono policji na złość w mojej obronie,o bunt jest bardzo łatwo.
Zgłoś
Avatar
matx 2010-11-30, 18:35
Cracow1983 napisał/a:

po youtube dajcie


chcialbys..
Zgłoś
Avatar
Cracow1983 2010-12-24, 15:56
A na początku pisaliście,że ten toszkin1 to PISOWIEC-skąd to wiecie?,a czy tylko przypuszczacie?,bo jak PISOWIEC to miałbym materiał dowodowy,który by można było wykorzystać przeciwko PIS,bo PIS nie lubi gejów ani biseksualistów,a znam osobiście słynnego pisarza i poetę z Krakowa,który chciał wstąpić do PIS,a jest biseksualistą i byłem z nim nie raz na seksie,więc jak PIS nie lubi gejów i biseksów to można by to wykorzystać,że w PISIE też są geje i biseksualiści a PIS ich nie lubi-to tak jakby nie lubił samego siebie.
Mam materiał dowodowy-sex telefony,oraz spermę mogę zdobyć.
I można wykorzystać to przeciwko temu pisowskiemu psiarzowi toszkin1.
To z mojej strony ma już Policja i PIS nauczkę,żeby nie wtrącać ryja do nie swoich spraw.

Polecam swoje posty:

forum-prawne.com.pl/viewtopic.php?t=194

forum.prawoity.pl/viewtopic.php?id=5840
Zgłoś
Avatar
1488 2011-07-06, 0:33
typowy PeOwiec...pedał i w dodatku głupi.
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-07-06, 10:08
On jest za Biedroniem, a ten ma go w dupie. Dosłownie i dogłębnie
Zgłoś