18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
tosztobartosz 2012-11-04, 12:19
Godelo23 napisał/a:

Dobrze tym jebanym homosią w rurkach. Jak patrze na tych pedałów na mieście to mam ochotę tej hipsterskiej kurwie rozjebać tą deskę na głowie . UP Jaka zawieść, gdyby nie ten jebany stereotyp w moim mieście i zapewne w innych też gdzie idziesz na skejtpark i nie wiesz czy przypadkiem nie trafiłeś na zlot hipstero-pedało-chuj wie czego to by było spoko. Cenie ludzi za to co robią ale przynajmniej nie muszą się ubierać jakby ich tata ujebał sobie że ma jednak dziewczynke


Najlepiej hejtować z pozycji siedzącego przy kompie nołlajfa. Sam byś coś durniu sobą reprezentował. Każdy sport ekstremalny zasługuje na propsy, wyjebane w to co kto ubiera, kurwa. Sam jeżdżę od 12 lat i obrażasz mnie więc pierdol się.
Zgłoś
Avatar
f................7 2012-11-04, 12:46 1
Kurcze... Tyle gleb, że nie mam faworyta
Zgłoś
Avatar
krzychon 2012-11-04, 15:09
Nic tak nie cieszy jak porażki skejtów I tych dużych i tych małych hehehe Piweczko zawsze poleci )
Zgłoś
Avatar
~Beny 2012-11-04, 23:53
I właśnie dlatego tłumaczę mojemu 5-cio letniemu synowi, dlaczego mam opory przed tym, żeby jeździł na deskorolce. Ten filmik chyba pomoże mu zrozumieć co mam na myśli
Zgłoś