18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
d1abol 2012-11-02, 22:21 1
1.55.. ja pierdole, boli od samego patrzenia.. ale trick pierwsza klasa
Zgłoś
Avatar
Aley_23 2012-11-02, 22:22 1
No nic mnie bardziej nie rozśmiesza jak widok skate'ów, którzy sobie mordę rozwalają albo łamią rączki. Dzięki za wstawkę - u made my day
Zgłoś
Avatar
brt1529 2012-11-03, 0:43
Czasami się martwię, że teraz nauka jest już na takim poziomie, że ludzie będą żyli dłużej i przeludnią planetę. Ale potem ktoś wrzuca taki filmik i już jestem spokojny
Zgłoś
Avatar
T................a 2012-11-03, 2:40
Kurwa jak ja lubię jak debile cierpią
Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-11-03, 3:46
wyczówam tutaj zawiść ludzi którzy nie wychodzą z domów do ludzi robiących coś nie tylko przed komputerem.
Zgłoś
Avatar
Godelo23 2012-11-03, 9:04 3
Dobrze tym jebanym homosią w rurkach. Jak patrze na tych pedałów na mieście to mam ochotę tej hipsterskiej kurwie rozjebać tą deskę na głowie . UP Jaka zawieść, gdyby nie ten jebany stereotyp w moim mieście i zapewne w innych też gdzie idziesz na skejtpark i nie wiesz czy przypadkiem nie trafiłeś na zlot hipstero-pedało-chuj wie czego to by było spoko. Cenie ludzi za to co robią ale przynajmniej nie muszą się ubierać jakby ich tata ujebał sobie że ma jednak dziewczynke
Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-11-03, 13:10 2
@up tu Ci musze przyznac racje. Sam jezdze na desce ale wpieniaja mnie te
Godelo23 napisał/a:

hipstero-pedało-chuje


bo kiedys to była prawdziwa deska,a teraz wszyscy w rurkach (przeciez to nawet kurwa wygodne pewnie nie jest,a i wyglada jak dziewczyna). Wydaje mi sie ze niestety tak sie stało bo deska jest modna u takich pedałów,.Nie muszą nawet umieć trick'ów tylko po prostu jeżdżą. Wkurwia mnie takie coś jak widzę, że koleś juz np. rok jezdzi u mnie po miescie a ja jadąc na desce zrobie chociażby głupiego heelflip'a to sie taki cymbał po roku jeżdżenia pyta jak to zrobilem
Zgłoś
Avatar
dleny 2012-11-04, 0:29
Tony Hawk jest dumny
Zgłoś
Avatar
hubnit 2012-11-04, 0:38
Ale to sie miło ogląda : )
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-11-04, 0:39 3
warto bylo czekac do 1:55 )
Zgłoś
Avatar
Makku 2012-11-04, 0:54
No to ja przypomnę kawał...

Co jest najtrudniejsze w jeździe na skateboardzie?
Przyznanie się rodzicom, że jest się homoseksualistą.
Zgłoś
Avatar
666maniek 2012-11-04, 1:30
3:23 Nie dość że czarny to jeszcze hipster. Się uśmiałem
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-11-04, 9:23
xblazex napisał/a:

Wkurwia mnie takie coś jak widzę, że koleś juz np. rok jezdzi u mnie po miescie a ja jadąc na desce zrobie chociażby głupiego heelflip'a to sie taki cymbał po roku jeżdżenia pyta jak to zrobilem



No straszne po prostu! Jak ktoś np. samochodem nie umie pojechać driftem, to pewnie też cię strasznie wkurwia i od cymbałów wyzywasz.
Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-11-04, 9:33
@up to jest calkiem inna sprawa. Auto to srodek lokomocji a jak na desce chce tylko jezdzic to niech kupi sobie longboard'a. Chodzilo mi o to ze mnie wkurwia to jak jezdza tylko,i jezdza doa szpanu a nic nie umieja a glupa pala
Zgłoś