18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
metal15 2012-01-08, 2:27 11
Na początku zaznaczę że nie jestem skaterem (nie wiem czy dobrze napisałem).

Od dłuższego czasu oglądając filmiki skate,bmx ect. vs ochrona, policja - dostaję kurwicy
Chłopaki starają się coś robić z swoim życiem a nie napierdalać w jakieś ryjące beret gierki i wpierdalać fast foody , wychodzą z domu , ćwiczą bo ten sport wymaga dużego wysiłku fizycznego , i starają się coś osiągnąć , a ta ochrona policja i chuj wie kto gonią ich jak psy za to że sobie po poręczach czy schodach poskaczą... to jest kurwa chore - szczególnie w "hameryce" takie sytuacje to codzienność

a co do filmiku to dobrze turyście, widać że chłopaczyna nie chciał walczyć a tamten skurwiel do go muru przycisnął i jeszcze na finał deche zajebał- to niech sobie teraz deche w grube dupsko wsadzi , i się na nową szybkę wykosztuje
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-01-08, 2:41
Ten kop na koniec idealnie uwieńczył całą sytuację , był jak wisienka na torcie
Zgłoś
Avatar
lenux 2012-01-08, 6:40 3
metal15 napisał/a:

Na początku zaznaczę że nie jestem skaterem (nie wiem czy dobrze napisałem).

Od dłuższego czasu oglądając filmiki skate,bmx ect. vs ochrona, policja - dostaję kurwicy
Chłopaki starają się coś robić z swoim życiem a nie napierdalać w jakieś ryjące beret gierki i wpierdalać fast foody , wychodzą z domu , ćwiczą bo ten sport wymaga dużego wysiłku fizycznego , i starają się coś osiągnąć , a ta ochrona policja i chuj wie kto gonią ich jak psy za to że sobie po poręczach czy schodach poskaczą... to jest kurwa chore - szczególnie w "hameryce" takie sytuacje to codzienność

a co do filmiku to dobrze turyście, widać że chłopaczyna nie chciał walczyć a tamten skurwiel do go muru przycisnął i jeszcze na finał deche zajebał- to niech sobie teraz deche w grube dupsko wsadzi , i się na nową szybkę wykosztuje


Nie zesraj sie, gdyby nie oni to byśmy nie mieli co oglądać.
Zgłoś
Avatar
bartnik1 2012-01-08, 14:01 1
a ja załuje ze gnojek nie wpadł do srodka, gdzie "turysta" zrobiłby mu z dupy jesień średniowiecza..
Zgłoś
Avatar
golden8426 2012-01-08, 14:30
dostal z piksela.haha
Zgłoś
Avatar
Exoone 2012-01-08, 15:19
Jebane skejterwstwo, dobrze, że u nas nie ma z tym problemów.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-01-08, 17:02
Exoone chyba daleko zamiastem mieszkasz, łażą w tym gaciach z krokiem do kostek i deskami rysują barierki
Zgłoś
Avatar
zavv 2012-01-08, 23:35 3
oho wielkie kinder metale, idzie taki przez miasto w glanach, koszulce jakiegoś metalowego zespołu i myśli że przez to jebie system, a potem wyzywa osoby, subkultury, mi też się nie uśmiecha widok grupy metali ubranych na czarno, pieszczoch i ćwieków tyle ile się da i uważających się za lepszych
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-01-09, 0:11
kurwa filmik nagrywany kablem od prodiża albo laciem....
Zgłoś