18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Został skazany, bo łowił ryby we własnym oczku wodnym! Pan Henryk ma przepracować społecznie 30 godzin oraz zapłacić karę finansową. Dlaczego? Prokuratura uznała, że ryby znalazły się w oczku, bo wylała pobliska rzeka, a więc nie są własnością rolnika. Mężczyzna uległ wypadkowi i nie może pracować, a łowił, bo był głodny. Wartość złowionych okazów to... 9,05 zł.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-05-27, 19:19
prokurator zablysnal. mysle ze na posla w sam raz. do rzadu go! tak potrzeba takich specjalistow
Zgłoś
Avatar
o................r 2013-05-27, 19:20
prawo dla ludzi, nie ludzie dla prawa dobijają mnie coraz bardziej takie historie. No nic, trzeba stąd spierdalać
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-05-27, 19:24
Tak to właśnie się dzieje jak się dopuści do władzy biurokratyczne postkomunistyczne kurwiszony, ich życiowym celem jest gnębienie ludzi na wszelkie możliwe sposoby, tylko po to aby potem śmiać im się w oczy i liczyć kasiorę. Urzędnicy państwowi prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach jak udupić zwykłego Kowalskiego żyjącego za 1500 pracującego na 2 zmiany z potomstwem w Anglii i chorą matką wykończoną przez system. Kurwa! jeszcze nie tak dawno był tutaj filmik z kutasami z ul.wiejskiej narzekającymi na swoje niskie zarobki, ciekaw jestem czy te szmaty wiedzą jak żyją zwykli obywatele kraju którego doprowadzają do powolnej klęski.
Amen
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-05-27, 19:28
Powinno mu się porządnie wpierdol spuścić, a nie w zawiasy wstawiać. Na pewno by się nauczył, że nie wolno kraść jedzenia.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-05-27, 19:38
pieknie. tak byc powinno
Zgłoś
Avatar
Szerokikarq 2013-05-27, 19:42
Tych skurwysynów co wnieśli sprzeciw do pierwotnego wyroku, to za jaja i na latarnie. Jakim chujem trzeba być, żeby na siłę upierdolić rencistę, za to że złapał ryby za 9.50 w oczku na łące. Jak zobaczyłem szyderczy śmiech tego gnoja z 4:20, to już się wkurwiłem na dobre... A żebyś zdechł z głodu pod płotem, albo niech Ci jakiś pojebaniec wbije kose w żebro i zapierdoli te 9.50 z portfela. O!

Jak już muszą mieć porządek w papierach to mogli zostawić te 3 miesiące w zawiasach i dać człowiekowi żyć w spokoju.

Po chuj jest ta prokuratura, jak wyroki wydawane są w tak bezmyślny sposób. Zamknąć to wszystko w piździec i powiesić na drzwiach tabele: za zabójstwo dziecka wczasy w Bułgarii, a za kradzież własnych pantofli 1000zł i 30 dni w kamieniołomie itd. Każdy jak coś przeskrobie przyjdzie z dzielnicowym, dowie się jaka kara i system sądownictwa nikomu nie potrzebny.
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-05-27, 19:43 11
Ta, lepiej żeby te ryby zginęły w trakcie wylania tej rzeki. Tak samo jak z tym piekarzem co rozdawał stary chleb za darmo i został skazany za nieodprowadzenie podatku. Lepiej żeby się zmarnował.

Mój kraj taki piękny!
Zgłoś
Avatar
vandamme1 2013-05-27, 19:49
zniszczyc schorowanemu czlowiekowi zycie za 10zl... ja pierdole, noz sie w kieszeni otwiera
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-05-27, 19:53
4:09 tyle skomentuję.
Zgłoś
Avatar
FRIKO84 2013-05-27, 19:56
jezeli na mapce sa łaki od tego kolesia to on tez moglby miec problem ze ciagle rzeka wylewa na jego teren, jezeli oni podpisuja sie ze to ich ryby z ich odcinka rzeki, koles moglby sobie na tych łakach spokojnie hodować kozy na eksport do ciapatych, ale nie bo woda od zwiazku wedkarskiego musi sie tam wylewac.
jednym slowem teren najlepiej oddac im za te ryby bo kto kupi takie tereny gdzie wylewa rzeka.
szkoda chlopa, zamiast mu pomoc to tylko szkodzą....
Zgłoś
Avatar
Stachu14words 2013-05-27, 20:09
chore państwo
Zgłoś
Avatar
Panczo88 2013-05-27, 20:17 1
co za kurwy jebane, szmaciarze pierdolone, widać że chłop kurwa biedny, chciał tylko coś do gara włożyć a te kurwy mu jeszcze dopierdalają, ta cała pizda co zwie się prokuratorem i odziedziczyła swoją posadkę po ojcu powinno się wywieź do lasu i tydzień o suchym chlebie i wodzie powinien siedzieć ...
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-05-27, 20:38
mógł pozwać straż rybacką za wchodzenie na jego teren bezprawnie
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-27, 20:39
I dlatego trzeba popierac Korwina, ktory jako jedyny znany polityk, nie boi sie skrytykowac chore postsocjalistyczne przepisy, surowiej karajace zwyklego obywatela niz kryminaliste...
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-05-27, 20:44 1
Czyste skurwysynstwo, az kurwa zal bierze. Brak slow. Ciekawe ile wyniosly koszta pracy tej pierdolonej machiny urzedniczej przy tej szokujacej sprawie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie