18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Antoni79 2023-07-13, 6:35 1
Albo podbić i wymordować wszystkich, łącznie z dziećmi i kobietami, albo odgrodzić i nikogo stamtąd nie wypuszczać.
Zgłoś
Avatar
atax 2023-07-13, 8:20
VeIture napisał/a:

Ok, trochę mi starego sadistica przypomniało. Łap piwo.


chlop ma konto od 2021 i cos pierdoli o "starym" sadistic'u.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-13, 9:35
atax napisał/a:

chlop ma konto od 2021 i cos pierdoli o "starym" sadistic'u.



TYy masz za to konto od 2013 i nie wiesz, że pierwotne konto skasowałem... co za łeb. ja pierdole. jestem tu od 2011r.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-07-13, 9:35
Ale jebaj przeciwpancernym kumulacyjnym pociskiem w grupę .... To nie ma sensu
Zgłoś
Avatar
atax 2023-07-13, 10:06
VeIture napisał/a:

TYy masz za to konto od 2013 i nie wiesz, że pierwotne konto skasowałem... co za łeb. ja pierdole. jestem tu od 2011r.



Tak tak, prosze cie czlowieku nie klamał bys przynajmniej, to nieładnie. Jedyne co mozesz o starym sadolu wiedzieć to to, że był i sobie imaginować co tu było.... jak ciebie nie było, bo jedyne gdzie byles to pod biurkiem łykająć chuja starego,
Mając 13 lat jadlem spokojnie sniadanko do akompaniamentu palonych żywcem turków, topionych w szambie zwierząt i filmów z z aborcji.. chuja wiesz a pierdolisz.
Mialem konto od 2011 ale usunąłem xd, usunąć to cie powinni za embriona "łbie"...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-13, 10:52
atax napisał/a:

Tak tak, prosze cie czlowieku nie klamał bys przynajmniej, to nieładnie. Jedyne co mozesz o starym sadolu wiedzieć to to, że był i sobie imaginować co tu było.... jak ciebie nie było, bo jedyne gdzie byles to pod biurkiem łykająć chuja starego,
Mając 13 lat jadlem spokojnie sniadanko do akompaniamentu palonych żywcem turków, topionych w szambie zwierząt i filmów z z aborcji.. chuja wiesz a pierdolisz.
Mialem konto od 2011 ale usunąłem xd, usunąć to cie powinni za embriona "łbie"...


Ty tak kurwa na poważnie... o cie chuj.

Ok. sadistic.pl/kolega-w-zielonym-vt76834.htm masz mój temat z 2011 roku deklu.

A teraz sklej wary.
Zgłoś
Avatar
atax 2023-07-13, 12:20
VeIture napisał/a:

Ty tak kurwa na poważnie... o cie chuj.
Ok. masz mój temat z 2011 roku deklu.
A teraz sklej wary.



Ale chuj mnie, jak i kazdego innego obchodzisz, ty i to usilne udowadnianie, ze ty to ty. Jedyne co udowodniles to, że jesteś śmieciem bez życia socialnego. I na co to było?
Chlop 37 lat 16h dziennie na sadolu, wykłóca sie i próbuje udowodnic podkrecającemu go dzieciakowi, ze on to on, ja pierdole XD.
Dorosnij Maciuś juz czas.
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2023-07-14, 18:19
Nareszcie SADISTIK ! Łap browara!!!!

Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2023-07-20, 17:52
O, kiedyś to było
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-05, 3:55
Jak w Battlefieldzie, strzelanie do piechoty z TOW-a
Zgłoś