18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Sklep "Hitler"
mrlewy • 2012-08-29, 11:36
Adolfa Hitlera, chyba wszyscy znają i wiedzą, że to raczej nie jest postać pozytywna. Tymczasem dwoje mieszkańców indyjskiego miasta Ahmedabad, postanowiło jego nazwiskiem nazwać swój sklep. O dziwo, nie sprzedają oni tam instalacji gazowych, ani poradników "Jak prowadzić Blitzkrieg", tylko odzież męską.



Właściciele twierdzą, że o tym, kim był Hitler dowiedzieli się już po założeniu sklepu, bo przeczytali o nim w internecie. Skoro, nie znali przedtem tej postaci, to skąd wzięli taką nazwę? Otóż, jak twierdzi jeden z założycieli, taki przydomek miał jego dziadek, więc w momencie zakładania sklepu, nazwisko to, kojarzyło mu się jedynie z rodziną.

Oczywiście od razu po utworzeniu sklepu sprawą zainteresowali się miejscowi Żydzi, którzy nalegają, aby właściciele zmienili nazwę sklepu. Ci jednak, jak twierdzą, nie zrobią tego, ponieważ zbyt dużo czasu i pieniędzy kosztowało ich uzyskanie licencji i przygotowanie wystroju z nazwiskiem dyktatora.





Źródło
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-08-29, 20:22
To nie kurwa o Hitlera chodziła, dziennikarze też dorabiają swoje Ja. Ewidentnie napis to Hi Tler. Prawdopodobnie jego dziadek miał na imie Tler i jak go ludzie widzieli zawsze mówli Hi Tler.
Zgłoś
Avatar
ogwroc 2012-08-29, 20:23
Powinniście wiedzieć, że Hitler w Azji nie kojarzy się źle, jeżeli w ogóle mają pojęcie kim on był. Po wojnie, prawdopodobnie w Japonii niektóre produkty reklamowano poprzez podobiznę Hitlera aby ukazać, że produkt pochodzi z Niemiec a tym samym jest wysokiej jakości. Nikogo to nie bulwersowało. Teraz też tak może być, nie zapominajcie, że mieszka tam wielu analfabetów.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-08-29, 20:28 3
Paskudny Stary Dżon napisał/a:

Najbardziej mnie zastanawia, że nawet w Indiach już czosnkiem śmierdzi. Gdzie ich jeszcze nie ma?


Tam, gdzie powinni byc, czyli w piecu
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-08-29, 20:31 3
Hitler to zły człowiek był? Pierdolicie, sam na jego miejscu bym wybił tą żydowską plagę jak bym miał okazję, a jeszcze kilka milionów.. Kurwa, srał bym pod siebie z satysfakcji ilu ludzi dałem powodów do radości, no i sobie
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-08-29, 20:41 2
@~Sklej
Racja, krematoria się kurzą a garbate nosy się plenią
Zgłoś
Avatar
Kosy 2012-08-29, 21:00
@Sarkos a myślisz że jak już przekręcona to to jest takie jednoznaczne ?
Polecam choćby ten znaleziony na biegu topic:
forumzn.katalogi.pl/SWASTYKA-t1432-s8.html
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-08-29, 21:39
jak chce używać tych znaków to niech lepiej najpierw wskoczy do wanny z acze
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-08-29, 22:15
Cytat:

A na metkach pewnie HUGO BOSS.
Pozdro dla tych, którzy wiedzą o co chodzi.



Że niby im mundury projektował?
Zgłoś
Avatar
slonzok 2012-08-29, 23:29
No to nastepna firma do polubienia! Po Hugo Bossie i Fordzie, teraz Hitler!
Zgłoś
Avatar
immo1205 2012-08-30, 0:39 2
Sarkos napisał/a:

Pierdolenie, to jest swastyka III Rzeszy, indyjska nie jest przekręcona o 45', linie ramion nie są proste tylko pofalowane i między ramionami są kropki (w sumie cztery). Z innych popularnych jest jeszcze buddyjska ale ona ma ramiona w drugą stronę. Brudas dobrze wiedział co ten symbol znaczy, tak samo jak nazwisko.



Chlop sie jakos musi wytlumaczyc. Dostal pozwolenie wiec nazwa ta jest legalna. Zydki moga sie jedynie procesowac, jak im nie pasuje to niech tam nie kupuja.Osobiscie nic do nazwy nie mam, wrecz przeciwnie podoba mi sie kompozycja czarnego tla i swastyki w kropce.
Zgłoś
Avatar
jonasz1 2012-08-30, 1:17
a na koszulce Gandhi
Zgłoś
Avatar
Adder 2012-08-30, 10:08
Swastyka była znakiem szczęścia na długo zanim naziści to sobie przywłaszczyli. Była używana na całym świecie a nie tylko w Azji ;/
Chociaż prawda prawdą, te przekręcenie o 45° jest podejrzane.
Zgłoś
Avatar
Darkstep 2012-08-30, 20:24
Weź kurwa mi posta usuneli za żarcik ;/....
Zgłoś