18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:17
Sklepik w New Delhi
Geraldinio • 2024-07-22, 20:53
Polak wybrał się do Indii. Wstąpił do sklepiku z pamiątkami, postanowił kupić coś wyjątkowego. Zaintrygowała go figurka kota, sama figurka 100 dolarów. Historia kota: 1000 dolarów. Oczywiście wziął tylko kota, po chuj mu jego historia. Wyszedł ze sklepu i nagle słyszy miałczenie, wszędzie zaczęły oblegać go koty. dziesiątki, setki, tysiące! w końcu, w panice wyrzucił figurkę do Gangesu, a wszystkie koty za nią skoczyły i się utopiły.
Biegnie z powrotem do sklepu, wpada zadyszany, sprzedawca: - co, jednak chcesz kupić jego historię? na to Polak: w dupie mam jego historię, daj mi taką figurkę, ale w kształcie ruska!
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2024-07-22, 22:53 5
darek1234 napisał/a:

I ty też nie masz pojęcia o historii, więc się nie wypowiadaj. Tym bardziej o wyimaginowanym dziadku spod Przemyśla



Bym ci udowodnił ale nie warto. A Ty domytro jeszcze nie śpisz? Jutro u polskiego pana będzie rabotał, musisz się wyspać podczłowieku
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-22, 23:24 1
darek1234 napisał/a:

I ty też nie masz pojęcia o historii, więc się nie wypowiadaj. Tym bardziej o wyimaginowanym dziadku spod Przemyśla



pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_wo%C5%82y%C5%84ska

kresy.pl/kresopedia/udzial-ukraincow-w-zdlawieniu-powstania-warszawskiego/

wsws.org/pl/articles/2024/02/24/can2-f24.html

Weź, kurwa, wróć do szkoły. Albo do swojego śmierdzącego kraju, razem z kolegami. Bo już osiągacie jeśli chodzi o propagandę poziom bardziej żałosny, niźli ruskie.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2024-07-23, 1:15 3
nikt1982 napisał/a:

Weź, kurwa, wróć do szkoły. Albo do swojego śmierdzącego kraju, razem z kolegami. Bo już osiągacie jeśli chodzi o propagandę poziom bardziej żałosny, niźli ruskie.



Ale zdajesz sobie sprawę, że historia nie ogranicza się tylko do XX wieku?
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-23, 3:27 3
Zgłoś
Avatar
mengele 2024-07-23, 7:59
darek1234 napisał/a:

I ty też nie masz pojęcia o historii, więc się nie wypowiadaj. Tym bardziej o wyimaginowanym dziadku spod Przemyśla



Widzę, że z betonem nie ma dyskusji.
Zgłoś
Avatar
longlong7 2024-07-23, 9:07 5
a o żydach juz nikt nie pamięta?
Zgłoś
Avatar
dominik666 2024-07-23, 10:27 7
Ale się ruskie qrvy pięknie zesrały w komentarzach
Zgłoś
Avatar
Szangti 2024-07-23, 11:11 4
Jebać UPA i banderę. Ruskie przynajmniej przeprosili,przyznali sie, jest mauzoleum katyńskie. A jebani widlarze ???
Zgłoś
Avatar
Glauberyt 2024-07-23, 12:18
Słabe jak upadlina…
Zgłoś
Avatar
online 2024-07-23, 13:49 5
ByGryzzli napisał/a:

Co wy macie z tymi ruskimi, obawiajcie się ukropoliny bo to ich już tu jest najwięcej, historia lubi się powtarzać, gimby i gamonie nie rozumieją ze wroga mamy już u siebie



Boją się tzw. ruskich, bo im tak media wmówiły. Obecnie nie mam nic do nich, ale Ukraińców się obawiam, bo nienawidzą nas. A niedługo może nam zagrażać wojna domowa przez nich spowodowana.
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-07-23, 14:05 3
online napisał/a:

Boją się tzw. ruskich, bo im tak media wmówiły. Obecnie nie mam nic do nich, ale Ukraińców się obawiam, bo nienawidzą nas. A niedługo może nam zagrażać wojna domowa przez nich spowodowana.



Dokładnie, oni nas od środka rozjebią.
Zgłoś
Avatar
Dawids 2024-07-23, 15:42 2
ByGryzzli napisał/a:

Co wy macie z tymi ruskimi, obawiajcie się ukropoliny bo to ich już tu jest najwięcej, historia lubi się powtarzać, gimby i gamonie nie rozumieją ze wroga mamy już u siebie



Ale Internet Tobie zmiksował głowę. Jak maja być obcokrajowcy w Polsce to niech będą tacy jacy są niż śniadzi. Pojedz do Berlina, Paryża to podziękujesz ze za ściana mieszkania w Polsce mieszka Ivan który codziennie chodzi do pracy i płaci podatki.
Zgłoś
Avatar
ksg 2024-07-23, 15:54 2
ByGryzzli napisał/a:

Dokładnie, oni nas od środka rozjebią.



Twoja matke od środka rozjebia. Przeciez dane jasno wskazują, że od kilku miesiecy coraz wiecej ukrainców wraca do siebie .Polacy od lat wyjeżdzają w hurtowych ilościach na zachód, podbili jakis kraj?

Kurwa polak husarz uciemiężony przez ukrainców we własnym kraju XDDDD

Wy sie lepiej kurwy konfederuskie martwcie się o ruską agenturę w Polsce, a nie o jakichś ukraińskich sebków chlejących po bulwarach

Jak można mieć więcej niz 20 lat i dalej być prawicowcem-narodowcem-idiotą? Jak miałem 16 lat to jeszcze to było zabawne, ale człowiek z wiekiem zmądrzał, a teraz jak słyszę 30 latków, którzy dalej identyfikują się jako konfiarze czy narodowcy to mam przed oczami takiego maćka 30 lat co wali browar wieczorami i smaruje gówno w internecie na ukraine.

Dlaczego narodowcy w każdym państwie na świecie to są ludzie z nizin społecznych? Was się powinno utylizować

Jak wam tutaj nie pasuje to wypierdalać na Białoruś albo do Rosji, tam nie ma imigrantów i panuje wszechobecne bogactwo, tylko pamietajcie, że w Rosji lipa, bo w tym kraju mlekiem i miodem płynącym aż 25% gospodarstw domowych nie ma dostępu do kibla
Zgłoś
Avatar
fryzjer1289 2024-07-23, 17:23 1
Geraldinio napisał/a:

po chuj marnować kasę na banderówców, którzy istnieją tylko w urojeniach sowieckiej propagandy, to bez sensu. Ja bym jeszcze kupił figurkę araba, a jak by mi jeszcze kasy zostało, to zastanowiłbym się nad murzynem xd



Ty sam wyglądasz jak urojenie gimbazo!
Zgłoś
Avatar
nikt1982 2024-07-23, 17:46 2
Henboh napisał/a:

Ale zdajesz sobie sprawę, że historia nie ogranicza się tylko do XX wieku?



Owszem, natomiast wiek 20 i wydarzenia w nim osadzone mają zdecydowanie największe znaczenie dla naszej obecnej sytuacji, z oczywistych i czysto zdroworozsądkowych względów.

[ Dodano: 2024-07-23, 17:55 ]
ksg napisał/a:

Twoja matke od środka rozjebia. Przeciez dane jasno wskazują, że od kilku miesiecy coraz wiecej ukrainców wraca do siebie .Polacy od lat wyjeżdzają w hurtowych ilościach na zachód, podbili jakis kraj?
Kurwa polak husarz uciemiężony przez ukrainców we własnym kraju XDDDD
Wy sie lepiej kurwy konfederuskie martwcie się o ruską agenturę w Polsce, a nie o jakichś ukraińskich sebków chlejących po bulwarach
Jak można mieć więcej niz 20 lat i dalej być prawicowcem-narodowcem-idiotą? Jak miałem 16 lat to jeszcze to było zabawne, ale człowiek z wiekiem zmądrzał, a teraz jak słyszę 30 latków, którzy dalej identyfikują się jako konfiarze czy narodowcy to mam przed oczami takiego maćka 30 lat co wali browar wieczorami i smaruje gówno w internecie na ukraine.
Dlaczego narodowcy w każdym państwie na świecie to są ludzie z nizin społecznych? Was się powinno utylizować
Jak wam tutaj nie pasuje to wypierdalać na Białoruś albo do Rosji, tam nie ma imigrantów i panuje wszechobecne bogactwo, tylko pamietajcie, że w Rosji lipa, bo w tym kraju mlekiem i miodem płynącym aż 25% gospodarstw domowych nie ma dostępu do kibla



Tak a`propos ruskiej agentury: jak myślisz, kretynie: czy ktokolwiek weryfikował ukrów wpuszczanych dosłownie setkami tysięcy do tego kraju na dowód w 2022r.? Jak myślisz, ilu mamy obecnie śpiochów i jak odnosisz się do tego, że w tej słynnej, 16 osobowej siatce od zamachów na koleje schwytanej w bodaj 2023r., było: ruski, sztuka jedna, białorusy sztuk dwie, i ukrów trzynastu. Jak odniesiesz się do tego, że nawet w naszych mainstreamowych mediach co chwilę pojawia się informacja, że ichniejsze SBU dybnęło jakiegoś śmiecia, któy donosił ruskim odnośnie pozycji, uzbrojenia, celów własnych wojsk, etc. Wytłumacz mi to proszę, specjalisto od ciśnięcia tym, którzy się z Twoimi poglądami z cyklu "jakoś to będzie" nie zgadzają.

[ Dodano: 2024-07-23, 17:58 ]
Dawids napisał/a:

Ale Internet Tobie zmiksował głowę. Jak maja być obcokrajowcy w Polsce to niech będą tacy jacy są niż śniadzi. Pojedz do Berlina, Paryża to podziękujesz ze za ściana mieszkania w Polsce mieszka Ivan który codziennie chodzi do pracy i płaci podatki.



Zgodnie z danymi ZUS tych śmieci w Polsce legalnie pracuje niecały milion. Potrafisz doliczyć do kilku milionów?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie