18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
paralyse 2014-07-29, 23:54 11
SadystycznyJa napisał/a:

I dlatego u nas też powinna być legalna broń



Masz 19 lat jak w opisie ?
Browar powinien być od 21 a Ty myślisz o broni.
Za dużo filmów
Zgłoś
Avatar
RastaTrance 2014-07-29, 23:57
U nas by dostał 25 lat odsiadki Dziękuję za uwagę Dobranoc .
Zgłoś
Avatar
SadystycznyJa 2014-07-30, 0:10 27
paralyse napisał/a:



Masz 19 lat jak w opisie ?
Browar powinien być od 21 a Ty myślisz o broni.
Za dużo filmów



Tak mam 19 lat. Interesuje się polityką i wiem co jest pięć. Więc nie pierdol lewaku.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2014-07-30, 0:13 2
Przecież ten młody chłopak na podłodze to Afroamerykanin!.
Zgłoś
Avatar
chlop 2014-07-30, 0:23 7
sadystycznyja myślisz ze jak napiszesz Lewaku to kurwa dostaniesz tira browarów kurwa za dużo Facebooka a kolega paralyse ma rajcie kurwa ze wam to nawet legalizacja zioła powinna być od 30-stki bo nie ogarniacie sracza na chacie a co dopiero zioło .
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-07-30, 0:29
SadystycznyJa napisał/a:

Tak mam 19 lat. Interesuje się polityką i wiem co jest pięć. Więc nie pierdol lewaku.


Oki no comments
Zgłoś
Avatar
Mateusz25 2014-07-30, 0:30 66
@chlop i @paralyse a wy kurwa się na łeb z chujem grodzkiego zamieniliście? Co z tego że ma 19 lat? Powiedział że powinna być legalna broń a nie że on powinien mieć. Tacy kurwa starsi i najmądrzejsi. Masz 18 lat to masz prawo być za legalizacją zioła, dostępem do broni i czym tylko chcesz. To czy możesz tego używać to inna kwestia. Pierdolnijcie się w głowę jeden z drugim i zastanówcie co piszecie na drugi raz.
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-07-30, 0:41 1
Szkoda gadać
Zgłoś
Avatar
SadystycznyJa 2014-07-30, 0:41 13
chlop napisał/a:

sadystycznyja myślisz ze jak napiszesz Lewaku to kurwa dostaniesz tira browarów kurwa za dużo Facebooka a kolega paralyse ma rajcie kurwa ze wam to nawet legalizacja zioła powinna być od 30-stki bo nie ogarniacie sracza na chacie a co dopiero zioło .



Jebią mnie wirtualne piwa. Skoro ktoś pisze, że 19 latek nie może być w pewnych kwestiach bardziej oczytany i jeszcze pierdoli, że za dużo filmów się naoglądałem to krew zalewa człowieka. Ja to odebrałem jako poglądy lewicowe, bo szydzi z moich prawicowych poglądów. A jak wiadomo lewaki pierdolą, że legalna broń jest be i fe, bo może z nią chodzić każdy po ulicach i każdy by się pozabijał. Ale kurwa w domu to każdy ma noże i siekiery, a przecież tym się nie da zabić człowieka, prawda?
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-07-30, 0:47
SadystycznyJa napisał/a:

Jebią mnie wirtualne piwa. Skoro ktoś pisze, że 19 latek nie może być w pewnych kwestiach bardziej oczytany i jeszcze pierdoli, że za dużo filmów się naoglądałem to krew zalewa człowieka. Ja to odebrałem jako poglądy lewicowe, bo szydzi z moich prawicowych poglądów. A jak wiadomo lewaki pierdolą, że legalna broń jest be i fe, bo może z nią chodzić każdy po ulicach i każdy by się pozabijał. Ale kurwa w domu to każdy ma noże i siekiery, a przecież tym się nie da zabić człowieka, prawda?


Dokładnie każdy debil jak ? by teraz strzelał bo się wkurwił
Zgłoś
Avatar
SadystycznyJa 2014-07-30, 0:49 2
paralyse napisał/a:


Dokładnie każdy debil jak ? by teraz strzelał bo się wkurwił



A po polsku można?
Zgłoś
Avatar
rockstar 2014-07-30, 0:50 4
"I dlatego u nas też powinna być legalna broń " - Tak żeby jebana patologia/ćpuny chodzili z bronią przy dupie po ulicach
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-07-30, 1:01 1
Zgłoś
Avatar
grondir 2014-07-30, 1:36 10
Ja prdl, ale społeczniaki siedzą na tym forum, gosc dobrze pisze, legalna broń( i marihuana zresztą też ), sadzić palić zalegalizować ! Jesteśmy traktowani jak małpki w cyrku, jak jebane zwierzęta, które jak dostaną broń, trawę, ew. inne narkotyki i leki wszystkie bez recepty to jeszcze tego samego dnia się wystrzelamy, zaćpamy, zatrujemy, nie widzicie tego ? Oczy w dupie macie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie