18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
edek_kotek 2020-11-24, 10:06 1
To chyba nie pierwszy napad, całkiem sprawnie jej poszło wyproszenie niechcianego klienta
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2020-11-24, 10:46 7
Ścierwo do utylizacji a babce koniecznie podwyżkę, nawet rozmowy przez telefon nie przerwała, żeby się z tym gównem rozprawić.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-11-24, 11:19 1
Dziadek alkoholik święcie przekonany, ze z nożem będzie budził grozę. A baba najpierw parsknęła śmiechem, a potem prawie że jedną ręką wyjebala go ze sklepu. Tak samo jak niektórzy rurkowcy tutaj z przetłuszczonymi, długimi włosami święcie przekonani, ze z pałką teleskopową są w stanie obronić siebie lub kogokolwiek przed naćpanym kibolem
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-11-24, 11:52
Amator, Stare baby jebie się prądem nie nożem
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-24, 12:10
TRQPL napisał/a:

Amator, Stare baby jebie się prądem


i sra im sie na wycieraczki...
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-11-24, 13:58
Przejebana jest praca w sklepie, nigdy nie wiesz kto przylezie, zwłaszcza w dużym mieście. Kiedyś też się szarpałam z gnojkiem
na ulicy w Glasgow, bo zajebał towar ze sklepu i go przylukałam, nie wiem czy to głupota była czy odwaga. Wiem, że teraz miałabym wyjebane.
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2020-11-24, 15:32
Jedno pchnięcie i baba leci targować się ale z Charonem. Miała farta że trafiła na zjeba, ale gdyby trafiła na świra... Czy warto ryzykować? No nie wiem...
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-11-24, 16:26 3
Są osoby które robią napad ale nie mają zamiaru robić nikomu krzywdy, liczą na to, że akcja przebiegnie bez problemowo a jak ktoś się postawi to uciekają.
Są też tacy co idą po trupach do celu, krzywdząc a czasami zabijając osoby które im stoją na drodze.

Umówmy się, to, że pracownik jakiegokolwiek sklepu staje do walki z nożownikiem czy z kimś kto ma broń palną to czysty idiotyzm a nie bohaterstwo.
Stanąć w obronie człowieka - ok, ale śmiesznej gotówki w kasie? Jakbym pracował w takim sklepie to bardzo chetnie bym mu otworzył co by chciał i niech spierdala, policja jest od tego by go łapać, nie ja ryzykując życie.
Nawet słaby nożownik może Cię zabić, ba, nawet dziecko z nożem może Cię zabić. Kwestia tego, czy chce to zrobić.
Zgłoś
Avatar
Silverface 2020-11-24, 17:14
Taka to czołg przewróci, kopnie w lufę i pójdzie dalej. Przydała by się w WOT. XD
Zgłoś
Avatar
breinwarz 2020-11-24, 23:14
głupia i tyle
Zgłoś