18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Sprzedawca w sklepie stawia się hardo złodziejowi próbującemu dokonać kradzieży zuchwałej i perfidnej. Szarpiąc go jak Reksio szynkę uniemożliwia dokonania rabunku, nie tracąc przy tym swojego wizerunku.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-26, 12:48 4
Ryzykować, że ciebie takie gówno zabije za trochę ubezpieczonej elektroniki to jednak jest głupota.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-07-26, 13:09 5
Velture napisał/a:

Ryzykować, że ciebie takie gówno zabije za trochę ubezpieczonej elektroniki to jednak jest głupota.


To nie głupota, tylko natura
Zgłoś
Avatar
BundyR 2017-07-26, 19:26 6
każdy sprzedawca powinien mieć spluwę i kamerę
1. Spluwę, żeby zajebać złodzieja choćby żelki
2. Kamerę, żeby móc nagrywać akcje z zabijania i uwieczniać na sadisticu, choćby za kradzież żelek
Zgłoś
Avatar
lordindycznik 2017-07-26, 19:31 14
Jeśli to sieciówka to faktycznie Velture ma racje, ale jeśli ten sklep w całości należy do ziomka który go tak broni to rozumiem do doskonale.

Nie wiem jak Wy, ale mnie nic tak nie wkurwia jak jebane złodziejstwo, człowiek stara się i pracuje by coś w życiu mieć, a taka kurwa jebana przyjdzie i Cię okradnie, bo tak wydaje mu się że jest prościej.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-07-26, 19:38
szarpie jak reksio szynkę to chyba , sąsiad, twoją dziewczynę

kto cipą jest ten cipą zawsze będzie, brawa dla sprzedawcy
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-07-26, 20:24
co gdzie na harda?
Zgłoś
Avatar
remi1982 2017-07-26, 21:11 3
spinaczel napisał/a:

co gdzie na harda?



Przeczytaj opis jeszcze kilka razy, a może zrozumiesz znaczenie słowa hardy
Zgłoś
Avatar
SHEEPEK 2017-07-26, 21:58 8
Mam podobny sklepik i kiedyś mi go na Boże Narodzenie ojebali :-\ nie zajebali wszystkiego bo akurat wróciłem z trasy i podjechałem pod firmę bo miałem tam zimnego czteropaka w lodówce
No i to piwo uratowało część dobytku.
Uciekli tyłem a z przodu przykręcili drzwi. Od razu policja i technicy.
O dziwo po 3 miesiącach odzyskałem 80% telefonów. Niestety akcesoria nie mają IMEI. Ale brawo policja!

Wiele razy sobie wyobrażałem jakbym ich zajebał
Niestety wtedy nie miałem monitoringu ani zabezpieczeń.
Nauczyłem sie na błędzie.

Tamte święta były chujowe! Ale 4pak mi wtedy wszedł
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-07-27, 6:42
lordindycznik napisał/a:

Jeśli to sieciówka to faktycznie Velture ma racje, ale jeśli ten sklep w całości należy do ziomka który go tak broni to rozumiem do doskonale.

Nie wiem jak Wy, ale mnie nic tak nie wkurwia jak jebane złodziejstwo, człowiek stara się i pracuje by coś w życiu mieć, a taka kurwa jebana przyjdzie i Cię okradnie, bo tak wydaje mu się że jest prościej.


No dobra ale nawet jeśli to tego typka własny sklep to i tak był ubezpieczony od kradzieży (no chyba, że gość żydził na ubezpieczenie i nie ubezpieczył ale to już debilizm) więc startowanie do bambusa z pistoletem nie jest rozsądne bo w większości przypadków te jebane asfalty strzelają kiedy poczują zagrożenie. Ba. Strzelają nawet jak nie czują zagrożenia, co widzieliśmy na wielu filmikach już jak ktoś podczas kradzieży dostawał kulkę w łeb nawet jak się nie stawiał i kładł na glebie.
Zgłoś
Avatar
kiwiszon 2017-07-28, 21:11 1
Powinno być prawo które pozwala złodziei gwałcić kijem baseball-owym z przymocowanym drutem kolczastym. Kurwa! Człowiek ciężko pracuje, wypruwa sobie żyły, żeby zapewnić rodzinie lepsze życie a trafi takie gówno które odbierze Ci to siłą... Ucinać ręce to łagodna kara. Powinni być gwałceni kijem a potem żywcem rozcinani na organy...
Zgłoś