18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Rosja pani nawalona myła okna. zgłoszony przez Kris891
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2024-08-29, 0:12 2
o kurwa takiego czegoś jeszcze nie widziałem
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-29, 0:19
Jaki brak informacji? RoSSja. Tyle i aż tyle.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2024-08-29, 0:33
Co tam się rozbryzło? Cycki?
Zgłoś
Avatar
dziadek3 2024-08-29, 0:49
przecież napisane Пермь czyli PERM - Ural RuSSja
Zgłoś
Avatar
Czaki1m 2024-08-29, 1:16 3
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

o kurwa takiego czegoś jeszcze nie widziałem



to chyba za krótko tu jesteś.
Zgłoś
Avatar
okotdi 2024-08-29, 1:39 2
Ale jebla lol
Nie ma co zbierac...
Resztki splyna z deszczem...
Nice
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-08-29, 2:28 1
baronturbina napisał/a:

Jaki brak informacji? RoSSja. Tyle i aż tyle.



Miejsce nie ma tu nic do rzeczy,desperaci chcący zakończyć swe życie zdarzają się wszędzie!Wieża widokowa Vessel,w Nowym Jorku!Zaprojektowana przez Thomasa Heatherwicka,wziętego architekta brytyjskiego,stała się ulubionym miejscem samobójców i często jest zamknięta,podczas przeprowadzania dochodzeń sledczych!Nowy Jork,a więc..nie Rosja! Thomas Heatherwick,spośród wielu projektów znanych na całym świecie-zaprojektował przepiękny,pomysłowy znicz olimpijski na Igrzyska w Londynie2012!!Każdy chorąży ekipy z każdego państwa-niósł szczytową część,którą potem przykręcał do pałąka,na środku boiska.Gdy wszystkie drużyny weszły już na stadion-pałąki z tymi "lejkami"-wznosiły się do pionu i zapłonęły kilkudziesięcioma gazowymi światłąmi!Artysta zdradził,że..wzorował się na kwiecie mniszka-potocznie zwanego mleczem,gdzie kwiat na noc składa swoje płatki..Architek jest ,prócz budowli na całym świecie-projektantem nowego autobusu piętrowego,jeżdżacego po Londynie..
Tu jest nagranie zapalenia tego znicza!Oglądać od 5 minuty 20 sekundy!













Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-29, 2:42
Caanonierka napisał/a:

Miejsce nie ma tu nic do rzeczy,desperaci chcący zakończyć swe życie zdarzają się wszędzie!Wieża widokowa Vessel,w Nowym Jorku!Zaprojektowana przez Thomasa Heatherwicka,wziętego architekta brytyjskiego,stała się ulubionym miejscem samobójców i często jest zamknięta,podczas przeprowadzania dochodzeń sledczych!Nowy Jork,a więc..nie Rosja! Thomas Heatherwick,spośród wielu projektów znanych na całym świecie-zaprojektował przepiękny,pomysłowy znicz olimpijski na Igrzyska w Londynie2012!!Każdy chorąży ekipy z każdego państwa-niósł szczytową część,którą potem przykręcał do pałąka,na środku boiska.Gdy wszystkie drużyny weszły już na stadion-pałąki z tymi "lejkami"-wznosiły się do pionu i zapłonęły kilkudziesięcioma gazowymi światłąmi!Artysta zdradził,że..wzorował się na kwiecie mniszka-potocznie zwanego mleczem,gdzie kwiat na noc składa swoje płatki..Architek jest ,prócz budowli na całym świecie-projektantem nowego autobusu piętrowego,jeżdżacego po Londynie..
Tu jest nagranie zapalenia tego znicza!Oglądać od 5 minuty 20 sekundy!


Szczerze to nie czytam tego bo mnie to nie obchodzi. Miło że napisałaś że samobójcy zdążają się wszędzie, żeście napracowałaś o ile nie skopiowałaś. Tu bardziej chodzi o to, że życie w Rosji jest na tyle przykre, (znów) że myślące osoby mogą nie dawać rady.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-08-29, 2:52 1
baronturbina napisał/a:

Szczerze to nie czytam tego bo mnie to nie obchodzi. Miło że napisałaś że samobójcy zdążają się wszędzie, żeście napracowałaś o ile nie skopiowałaś. Tu bardziej chodzi o to, że życie w Rosji jest na tyle przykre, (znów) że myślące osoby mogą nie dawać rady.



Jasne..Niczego nie skopiowałąm;wyszukałam w necie nt tej wieży Vessel,bowiem osoba architekta mnie zafrapowała,właśnie po tym otwarciu igrzysk w Londynie-i go trochę potropiłam w necie..Architektura to jedna z moich pasji.. A samobójcy..nie mają wiedzy;nie trzeba robić z siebie miazgi pod blokiem,wystarczy się powiesić na klamce pokoju;pętla odetnie dopływ krwi do mózgu i (oczekiwany) skutek-gotowy!Ale..przyznam;piękno tej wieży..jest niepokojące! Bardzo się różni od otaczającej architektury..

Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2024-08-29, 2:59
Czaki1m napisał/a:

to chyba za krótko tu jesteś.



ahhh no tak, weteran forum z 2021.. XDDD
Zgłoś
Avatar
LucasSaatkamp 2024-08-29, 4:47
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

ahhh no tak, weteran forum z 2021.. XDDD



No myślę że od 2021 było tu z kilkadziesiąt takich filmików (jak nie więcej). Był nawet ten sławny youtuber z dawnych lat
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-08-29, 6:29 1
Już wiadomo dlaczego dostawy jedzenia się opóźniają 😜
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-29, 8:49
Caanonierka napisał/a:

Jasne..Niczego nie skopiowałąm;wyszukałam w necie nt tej wieży Vessel,bowiem osoba architekta mnie zafrapowała,właśnie po tym otwarciu igrzysk w Londynie-i go trochę potropiłam w necie..Architektura to jedna z moich pasji.. A samobójcy..nie mają wiedzy;nie trzeba robić z siebie miazgi pod blokiem,wystarczy się powiesić na klamce pokoju;pętla odetnie dopływ krwi do mózgu i (oczekiwany) skutek-gotowy!Ale..przyznam;piękno tej wieży..jest niepokojące! Bardzo się różni od otaczającej architektury..


Przyznam że jest piękna. Przywodzi namysł 9 kręgów piekła Dantego ale jednocześnie raju i czyśćca. Gra świateł i cienia oraz wielobarwność iluzoryczna poziomów nakreślona wieloma poziomami schodów, czynią to miejsce wyjątkowym. Zaiste tylko samobójca bez wyobraźni i duszy, po prostu idzie tam i skacze zamiast wieszać się na klamce w łazience.
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2024-08-29, 16:19
LucasSaatkamp napisał/a:

No myślę że od 2021 było tu z kilkadziesiąt takich filmików (jak nie więcej). Był nawet ten sławny youtuber z dawnych lat



Źle się określiłem, nie widziałem żeby tak się ładnie rozprysnął ktoś na asfalcie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie