18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
kocur 2023-07-20, 23:53 8
danielxc717 napisał/a:

Oby zdechło to gówno



to samo mówiła stara o tobie.
Zgłoś
Avatar
tolek01 2023-07-21, 7:14 1
pić mu sie chciało
Zgłoś
Avatar
Raider 2023-07-21, 9:47 4
danielxc717 napisał/a:

Oby zdechło to gówno



Obyś ty zdechł
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-07-21, 11:04 1
RobsoN napisał/a:

Gównem to jesteś ty, nic nie warty chwast na tej ziemi. Do rozdeptania jedną nogą, tylko szkoda buta brudzić.



nie zesraj się koniobiju internetowy
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2023-07-21, 11:27 5
danielxc717 napisał/a:

Oby zdechło to gówno



Pojebany kutasie ile razy ja musiałem budzić się bo jakich jebany bachor zaczal drzeć ryj od 5 rano? Mam nadzieję że wszystkie bachorowate gowna tez jak najszybciej zdechną. A jak masz problem z ujebanymi gownem kółkami yo uwazaj ślepa kurwo gdzie jeździsz.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2023-07-21, 17:19
Ale kurwa zdezorientowany ajajajaj
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2023-07-22, 2:01
Ooo, jak zwykle przy filmiku z psem sadopizdy dostają sraczki. Piwko za filmik.
Zgłoś
Avatar
VALKIRIA666 2023-07-22, 2:35
Robson.. Amen.. I niech ta tredowata dusza zdechnie w otchlani pedalstwa..
Zgłoś
Avatar
tomekjebiepawluka 2023-07-22, 4:41 3
danielxc717 napisał/a:

Oby zdechło to gówno



mówisz o sobie czy o swojej matce?.

Heliar napisał/a:

Spierdolony pies szkoda, że właściciel nie skoczył za nim



Szkoda że ty nie mogłeś się powiesić na zużytej gumie starego, zabawnie byłoby oglądać takiego szczurka konającego w agonii xD.
Zgłoś
Avatar
raval87 2023-07-22, 14:00 4
danielxc717 napisał/a:

Oby zdechło to gówno



oby twoje gówniaki nażarły się kiedyś takiej kiełby z żyletkami i zdychały w cierpieniach śmieciu. Takie geny jak twoje trzeba eliminować z puli.
Zgłoś
Avatar
Kylpa123 2023-07-22, 22:26 2
danielxc717 napisał/a:

Oby zdechło to gówno



Gówno to twoja matka wysrała kiedy oczekiwała twojego porody wypierdzie lafiryndy
Zgłoś
Avatar
probnk 2023-07-23, 12:29 2
danielxc717 napisał/a:

Ty jesteś pojebany. Rozdeptać to możesz swoją starą. Ja, po prostu nie cierpię tych srajacych kundli i ich właścicieli co nie sprzątają po nich. Tyle razy co musiałem kółka, od wózka czyścić z pierdolonego gówna i buty dzieci czy swoje to tyle musiałem na wsadzać małych gwoździ do kiełbasy najtańszej z biedronki by pozbyć się tego ścierwa. Najgorsze jest to że niektórzy mają kundla który zdechł od takiej, niespodzianki i kupują kolejnego. Ja już, nerwów nie mam do tego stającego ścierwa



wszędzie masz problem do psów, pod każdym tematem związanym ze zwierzętami, powinno się udostępnić twoje ip i policja powinna się zainteresować bo jesteś jednym z tych co widłami dźgają zwierzaki podpalają albo torturują zawsze to można zapobiec jakiejś kolejnej tragedii
Zgłoś
Avatar
kasienka 2023-07-24, 18:45 2
danielxc717 napisał/a:

Ty jesteś pojebany. Rozdeptać to możesz swoją starą. Ja, po prostu nie cierpię tych srajacych kundli i ich właścicieli co nie sprzątają po nich. Tyle razy co musiałem kółka, od wózka czyścić z pierdolonego gówna i buty dzieci czy swoje to tyle musiałem na wsadzać małych gwoździ do kiełbasy najtańszej z biedronki by pozbyć się tego ścierwa. Najgorsze jest to że niektórzy mają kundla który zdechł od takiej, niespodzianki i kupują kolejnego. Ja już, nerwów nie mam do tego stającego ścierwa



Nienawidzę bachorow dracych pizdy od rana do nocy, a mimo to nie przyklejam rozbitych butelek do huśtawek. Lecz się odpadzie społeczny, z takim starym jak Ty z tych małych gowien nic nie będzie. Dużo zdrówka dla pieska!
Zgłoś
Avatar
izurial 2023-08-06, 10:59
danielxc717 napisał/a:

Ty jesteś pojebany. Rozdeptać to możesz swoją starą. Ja, po prostu nie cierpię tych srajacych kundli i ich właścicieli co nie sprzątają po nich. Tyle razy co musiałem kółka, od wózka czyścić z pierdolonego gówna i buty dzieci czy swoje to tyle musiałem na wsadzać małych gwoździ do kiełbasy najtańszej z biedronki by pozbyć się tego ścierwa. Najgorsze jest to że niektórzy mają kundla który zdechł od takiej, niespodzianki i kupują kolejnego. Ja już, nerwów nie mam do tego stającego ścierwa



Mam nadzieję, że szybko zdechniesz, np. ktoś cię nafaszeruje takim mięskiem twojego przepisu, a twoje dzieci trafią do adopcji, gdyż ścierwo twojego pokroju jest w stanie wychować tylko kolejne odpady społeczne jak ty sam. Ewentualnie je też utłucze, bo będą za głośno ryczały.
Zgłoś