18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
DmNQ 2023-07-20, 20:56 6
To ten most z którego psy zeskakują samoistnie? Ale to gdzieś u Brytoli było. Tutaj jakieś kitajce jebane. Przeżył czy człapie tylko na adrenalinie ?
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2023-07-20, 21:29 18
Oby zdechło to gówno
Zgłoś
Avatar
Xyz1939 2023-07-20, 21:45 8
Pieseł? Ciezko napisac pies? Tylko trzeba po ciotowatemu?
Zgłoś
Avatar
tottenham19907 2023-07-20, 21:47 2
DmNQ napisał/a:

To ten most z którego psy zeskakują samoistnie? Ale to gdzieś u Brytoli było. Tutaj jakieś kitajce jebane. Przeżył czy człapie tylko na adrenalinie ?


Szkocja - Most Overtoun.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-07-20, 21:49 1
danielxc717 napisał/a:

Oby zdechło to gówno



Po co takie słowa. To się nazywa "selekcja naturalna".
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-07-20, 21:51 93
danielxc717 napisał/a:

Oby zdechło to gówno



Gównem to jesteś ty, nic nie warty chwast na tej ziemi. Do rozdeptania jedną nogą, tylko szkoda buta brudzić.
Zgłoś
Avatar
danielxc717 2023-07-20, 22:13 20
RobsoN napisał/a:

Gównem to jesteś ty, nic nie warty chwast na tej ziemi. Do rozdeptania jedną nogą, tylko szkoda buta brudzić.



Ty jesteś pojebany. Rozdeptać to możesz swoją starą. Ja, po prostu nie cierpię tych srajacych kundli i ich właścicieli co nie sprzątają po nich. Tyle razy co musiałem kółka, od wózka czyścić z pierdolonego gówna i buty dzieci czy swoje to tyle musiałem na wsadzać małych gwoździ do kiełbasy najtańszej z biedronki by pozbyć się tego ścierwa. Najgorsze jest to że niektórzy mają kundla który zdechł od takiej, niespodzianki i kupują kolejnego. Ja już, nerwów nie mam do tego stającego ścierwa
Zgłoś
Avatar
kuzyng 2023-07-20, 22:26 34
danielxc717 napisał/a:

Ty jesteś pojebany. Rozdeptać to możesz swoją starą. Ja, po prostu nie cierpię tych srajacych kundli i ich właścicieli co nie sprzątają po nich. Tyle razy co musiałem kółka, od wózka czyścić z pierdolonego gówna i buty dzieci czy swoje to tyle musiałem na wsadzać małych gwoździ do kiełbasy najtańszej z biedronki by pozbyć się tego ścierwa. Najgorsze jest to że niektórzy mają kundla który zdechł od takiej, niespodzianki i kupują kolejnego. Ja już, nerwów nie mam do tego stającego ścierwa



jebany patol, nie wyprowadzaj swoich zjebanych pociech na wybieg dla psów....
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2023-07-20, 22:28 13
danielxc717 napisał/a:

Ty jesteś pojebany. Rozdeptać to możesz swoją starą. Ja, po prostu nie cierpię tych srajacych kundli i ich właścicieli co nie sprzątają po nich. Tyle razy co musiałem kółka, od wózka czyścić z pierdolonego gówna i buty dzieci czy swoje to tyle musiałem na wsadzać małych gwoździ do kiełbasy najtańszej z biedronki by pozbyć się tego ścierwa. Najgorsze jest to że niektórzy mają kundla który zdechł od takiej, niespodzianki i kupują kolejnego. Ja już, nerwów nie mam do tego stającego ścierwa



IQ równe temperaturze pokojowej - ale szacunek za to że sam napisałeś komentarz, musiało to być bardzo trudne w twoim tanie.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-07-20, 22:36 4
Spierdolony pies szkoda, że właściciel nie skoczył za nim
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2023-07-20, 22:48 34
danielxc717 napisał/a:

Ty jesteś pojebany. Rozdeptać to możesz swoją starą. Ja, po prostu nie cierpię tych srajacych kundli i ich właścicieli co nie sprzątają po nich. Tyle razy co musiałem kółka, od wózka czyścić z pierdolonego gówna i buty dzieci czy swoje to tyle musiałem na wsadzać małych gwoździ do kiełbasy najtańszej z biedronki by pozbyć się tego ścierwa. Najgorsze jest to że niektórzy mają kundla który zdechł od takiej, niespodzianki i kupują kolejnego. Ja już, nerwów nie mam do tego stającego ścierwa



Danielek może po prostu patrz pod nogi bo sie kiedys na tym gównie wyjebiesz i łeb rozwalisz.

kuzyng napisał/a:

jebany patol, nie wyprowadzaj swoich zjebanych pociech na wybieg dla psów....



Koleszka ma typowo problem z głową i z psami. Powinni chłopa zidentyfikować żeby sąsiedzi czuli się bezpiecznie. Psychol który sam się ujawnia.

Zgłoś
Avatar
Davezz 2023-07-20, 22:56 13
danielxc717 napisał/a:

Oby zdechło to gówno



Jesteś zwykłym kurwiem.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-07-20, 23:03 3
Kundel wolał skoczyć z mostu niż zostać potrawką dla skośnookiego.
Zgłoś
Avatar
paczfiko 2023-07-20, 23:29 3
Pomylił mu się gaz z hamulcem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie