18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:11
Avatar
ferim 2022-11-27, 0:16 31
jedno jest pewne ,prowadził facet , baba by skasowala 3 pojazdy
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-11-27, 0:24 5
tym razem się udało nie zginąć ... też mi przykro.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-27, 0:35 3
tym razem się udało i niczego się nie nauczy na 99%. Powinien chociaż kapcia złapać aby cokolwiek z tego wynieść poza tym, że mu się przyfarciło i nie zabił typa w bmw.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2022-11-27, 0:54 4
Dotychczas zupełnie inaczej postrzegałem kierowców skody w wersji kombi. Raz zetknąłem się z zapytaniem typa, który przymierzał się do kupienia takiego pojazdu, co też myślą o nim inni internauci. Jeden koleś odpisał: "Możesz go kupić, ponoć w miarę niezawodny i relatywnie tani w eksploatacji, ale ja miałem w życiu dwie kochanki. Mężowie obu z nich jeździli skodami w wersji kombi."
Zgłoś
Avatar
Takafura 2022-11-27, 1:17 9
Manolito666 napisał/a:

Dotychczas zupełnie inaczej postrzegałem kierowców skody w wersji kombi. Raz zetknąłem się z zapytaniem typa, który przymierzał się do kupienia takiego pojazdu, co też myślą o nim inni internauci. Jeden koleś odpisał: "Możesz go kupić, ponoć w miarę niezawodny i relatywnie tani w eksploatacji, ale ja miałem w życiu dwie kochanki. Mężowie obu z nich jeździli skodami w wersji kombi."


Mam Oktavię kombi. I noże ciągle ostre ( kto czytał ten kawał to wie...). Muszę to przemyśleć
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-11-27, 3:12
Nie oglądać nikt nie umar , a głupoty już dość w końcu tu jesteśmy
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-11-27, 3:31 8
jutube da sie oglądać w jutube - tak w razie czego przypominam
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-11-27, 3:58
Tępy kutas
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2022-11-27, 8:14 1
Służbowy nie po takich wertepach pojedzie.
Zgłoś
Avatar
smc 2022-11-27, 10:19 1
Zgodnie z prawem, to on włączył się do ruchu
Zgłoś
Avatar
C................n 2022-11-27, 14:27 5
1) Program dopłat do wideorejestratorów utrwalających tablice rejestracyjne w dowolnych warunkach, pod warunkiem aktywnego ich używania i udostępniania niebezpiecznych sytuacji służbom porządkowym
2) 30% mandatów wystawionych z nagrań trafia do nagrywających konkretne sytuacje jako premie
3) Skończy się piractwo drogowe
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2022-11-27, 14:47
Zasysacz napisał/a:

Nie oglądać nikt nie umar , a głupoty już dość w końcu tu jesteśmy



Co to jest to "umar" bo nie bardzo wiem ,oświecisz mnie i innych forumowiczów???
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-27, 15:14
Caramon napisał/a:

1) Program dopłat do wideorejestratorów utrwalających tablice rejestracyjne w dowolnych warunkach, pod warunkiem aktywnego ich używania i udostępniania niebezpiecznych sytuacji służbom porządkowym
2) 30% mandatów wystawionych z nagrań trafia do nagrywających konkretne sytuacje jako premie
3) Skończy się piractwo drogowe



W ogóle powinien być system % od mandatu jak podpierdolisz kogoś

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Icecurser 2022-11-27, 15:50
Firmowy samochód, firmowe paliwo dla Karoliny z dedykacją!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie