18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:22
Avatar
poligon6 2018-12-19, 13:33
Uwaga jestem ekspertem: to musiał byc zmarzniety snieg.

______________

Lepiej być niezadowolonym człowiekiem niż zadowoloną świniaą; lepiej być niezadowolonym Sokratesem, niż zadowolonym głupcem. A jeżeli głupiec i świnia są innego zdania, to dlatego, że umieją patrzeć na sprawę ze swojego punktu widzenia.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-12-19, 13:54 3
poligon6 napisał/a:

Uwaga jestem ekspertem: to musiał byc zmarzniety snieg.



Często skaczesz na dechę na śnieg ekspercie?
Zgłoś
Avatar
longlong7 2018-12-19, 17:06 1
hahaha a to makieta jest;D
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2018-12-19, 18:11
szkoda że nie na banie

______________

Raz dwa Freddy już cie ma ,trzy cztery zaraz w drzwi uderzy, pięć sześć krzyż ze sobą nieś ,siedem osiem myśl o swoim losie , dziewięć dziesięć nie dla Ciebie sen ...
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2018-12-20, 1:51
szkoda ze nie polamal kregoslupa i nie lezy teraz jak lubacha albo świtaj
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów