18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
🔥 Dobry pomysł ... - teraz popularne
Avatar
UkrainskaOnuca 2022-04-21, 9:53 3
No to się nam poskładał xDDDD
Zgłoś
Avatar
Gravity_die 2022-04-21, 10:00 5
ślicznie się bawi ruskie ścierwo
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2022-04-21, 10:30 2
Jakby ktoś był ciekawy nuty

Zgłoś
Avatar
Don_Max 2022-04-21, 11:17 30
chujowy filmik bo muzyka chujowa.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-04-21, 11:34 5
Mam nadzieję, że chociaż nos albo czaszka złamana. Jebane gnoje, nie rozumiem o co chodzi z tym cal rozpierdalaniem otoczenia.
Zgłoś
Avatar
Sapphiron 2022-04-21, 11:57 18
ach te uwielbienie bananowej młodzieży do komunizmu i im podobnych...
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-04-21, 17:27 2
Taki ruski sandwich z chujem w środku.
Zgłoś
Avatar
Stwórca 2022-04-21, 17:49 1
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Taki ruski sandwich z chujem w środku.



Sapphiron napisał/a:

ach te uwielbienie bananowej młodzieży do komunizmu i im podobnych...



Gravity_die napisał/a:

ślicznie się bawi ruskie ścierwo



Przecież to amerykańce, tylko ktoś podłożył hymn kacapów. Łykacie jak dobra kurwa po same kule.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-04-21, 18:00 1
Stwórca napisał/a:

Przecież to amerykańce, tylko ktoś podłożył hymn kacapów. Łykacie jak dobra kurwa po same kule.



Czy ty uważasz że to jest najważniejsze skąd są? Swoją drogą to po czym poznałeś że to hamerykańce? Po akcencie kładzionym na drugie "a" a w jedynym słowie który poda, czyli "ha ha ha"? Jeżeli smakuje ci łykać po same kule, to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci smacznego, nie skorzystam.

Zgłoś
Avatar
hardowski 2022-04-21, 20:13 2
NafazowanyKoleś napisał/a:

Jakby ktoś był ciekawy nuty



Nie, nikt tu nie był ciekawy nuty...
Zgłoś
Avatar
s................l 2022-04-21, 21:29
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Czy ty uważasz że to jest najważniejsze skąd są? Swoją drogą to po czym poznałeś że to hamerykańce? Po akcencie kładzionym na drugie "a" a w jedynym słowie który poda, czyli "ha ha ha"? Jeżeli smakuje ci łykać po same kule, to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci smacznego, nie skorzystam.



Mówił "no" po angielsku wyraźnie z akcentem amerykańskim, chata tez w stylu amerykańskim. Dla beki pewnie ten hymn puścili, idealnie zobrazowali typowego ruska. Ale za dużo tutaj głąbów, więc doliczę cię do reszty.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-04-22, 6:52
satariel napisał/a:

Mówił "no" po angielsku wyraźnie z akcentem amerykańskim, chata tez w stylu amerykańskim. Dla beki pewnie ten hymn puścili, idealnie zobrazowali typowego ruska. Ale za dużo tutaj głąbów, więc doliczę cię do reszty.



Jeżeli przez to będzie wam się żyło lepiej, to przepraszam, zachowałem się jak gówniarz. Już się poprawiam:
"Prawdopodobnie hamerykański sandwich, prawdopodobnie rosyjskiego pochodzenia z chujem w środku, przy akompaniamencie kacapskiej nity."
Zgłoś