18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Skok wiary pijanego studenta
trytodie • 2021-10-27, 19:25
W Biszkeku (Kirgistan), po rozstaniu z dziewczyną, pijany nastolatek zeskoczył z niedokończonego budynku na oczach swoich przyjaciół.
Student zmarł na skutek odniesionych obrażeń w drodze do szpitala.

Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-10-27, 23:44
"Student zmarł na skutek odniesionych obrażeń w drodze do szpitala."

Tak się zawsze pisze, jak lekarz na miejscu wykrywa JAKIEKOLWIEK funkcje życiowe.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-10-28, 7:57 1
Krakus36 napisał/a:

Kto z nas nie miał doła jak stracił cipkę do ruchania... a ta musiała być niezła w bzykaniu się że nie mógł tej straty wytrzymać


Chyba potrafie go zrozumieć hahahah
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-10-28, 10:20
Mzimu napisał/a:

"Student zmarł na skutek odniesionych obrażeń w drodze do szpitala."
Tak się zawsze pisze, jak lekarz na miejscu wykrywa JAKIEKOLWIEK funkcje życiowe.



ale w karetce jeszcze żył, po co go stamtąd wyjmowali? buty też pewnie zdjęli, skandal

a no tak pewnie po to żeby nie nabawił się więcej obrażeń, sorry jestem dziś nieco roztargniony
Zgłoś
Avatar
OrmoMM 2021-10-28, 14:40
htp napisał/a:

W drodze do szpitala odniósł obrażenia i zmarł?



Ach te ruskie drogi
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2021-10-28, 16:28
Fajne takie pijackie nastraszanki.
Tez mialem fajnego kolege, ktory najebany zalozyl sie z rownie najebanymi przyjaciolmi ze wejdzie na rusztowanie przy budynku. Prawie sie udalo, tylko juz na dol spadl.
Fajne synek swieta wielkanocne starym zafundowal
Smiechu co nie miara bylo wsrod najebanych kolezkow
Zgłoś
Avatar
mesjans 2021-10-28, 17:22
lasyk napisał/a:

Tak właściwie wszyscy są współwinni. Kilkanaście osób na dachu zagrzewających do boju i nawet operator drona się znalazł żeby uwiecznić ten cudowny moment. Ja pierdole jaka znieczulica panuje w tym chorym i zjebanyn świecie.



Ty jesteś jakiś niedojebany. Oni sobie weszli na budowę dla zabawy i przy okazji nagrywali to dronem. Nikt nie myślał tam że chłopak jebnie samobója więc nie wiem o jakiej ty znieczulicy i współwinie piszesz. Sam czasem operuję drona na budowach i co według ciebie zachęcam kogoś w ten sposób do wyjebania się z któregoś piętra na glebę?
Zgłoś
Avatar
owoc 2021-10-28, 18:26 1
htp napisał/a:

W drodze do szpitala odniósł obrażenia i zmarł?



W końcu Kirgistan ^^
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2021-10-31, 1:42
htp napisał/a:

W drodze do szpitala odniósł obrażenia i zmarł?



Nie, zmarł przez ratowników pogotowia. Przyjechali za późno. Przyjechaliby wcześniej, to pewnie nie zmarłby.
Zgłoś