18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
ellsworth 2023-05-29, 21:08 2
kosioraldo napisał/a:

Morda pecie jebany ruska kurwa to jest twoja stara frajerze spod społem, dostałbyś liścia w tą brudna mordę byś zatkal to rozjebane dupsko, weź starego ogarnij żeby ta twoja ruską stara zabrał już bo od kutasow nie chce odejść, jaja już wydmuchane a ona dalej ssie kurwa
Widzę śmieciu ze prawie każdy komentarz związany z ukraina kto tu kurwo jest onuca brudny śmieciu, nikt nie chce na tej stronie jakiś opłacanych pedałów co mają lizać dupe Ukraińca won śmieciu



Pierwszoligowy imbecyl z ciebie
Zgłoś
Avatar
t................0 2023-05-30, 0:07
kosioraldo napisał/a:

Wszyscy tak pierdola że Rosja to jakaś zapierdziala dziura, a ten zachód zalany lewactwem, wkrótce i u nas to będzie bo trzeba się przystosować do tej śmierdzącej Unii, ja wolę żyć tam gdzie ludzie mają moralność, zalali nas ukraińskim syfem i będzie coś z tego tylko idiota jest w stanie myśleć że oni nas lubią



Hahahahahaha! Ruski trolu, naprawdę sądzisz, że ktoś się nabierze na ten chłam propagandowy?
Zgłoś
Avatar
MeH88 2023-05-30, 1:26
kurde czy oni nie moga tego telfeonu ze soba brac, bylo by ciekawsze nagranie
Zgłoś
Avatar
sataanekk 2023-05-30, 23:06
Z 2/3 lata temu była moda popełniania samobójstwa pod tą piosenkę i w dodatku był tutaj filmik z blondyną z identycznym motywem.
Zgłoś
Avatar
FourthIllusion 2023-06-01, 19:53
sataanekk napisał/a:

Z 2/3 lata temu była moda popełniania samobójstwa pod tą piosenkę i w dodatku był tutaj filmik z blondyną z identycznym motywem.



wiesz moze co to za piosenka?
Zgłoś
Avatar
needsomefps 2023-06-02, 0:44
FourthIllusion napisał/a:

wiesz moze co to za piosenka?



FourthIllusion,

tutaj poprzedni wątek: sadistic.pl/smierc-na-instagramie-vt545680.htm

Piosenka to: ЛСП — Номера
Zgłoś
Avatar
KUBA-SKA 2023-07-25, 19:38
Lot na magika
Zgłoś