18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
bercisko 2023-05-29, 5:39
Zakop, informacja nieprawdziwa. Gdzie zdjęcie truchła?
Zgłoś
Avatar
trambulator 2023-05-29, 7:11 17
bercisko napisał/a:

Zakop, informacja nieprawdziwa. Gdzie zdjęcie truchła?



Bertasku, to nie ten portal, żebyś coś tu zakopywał
Zgłoś
Avatar
~_Killa_ 2023-05-29, 7:19 20
trambulator napisał/a:

Bertasku, to nie ten portal, żebyś coś tu zakopywał



chlop sie pewnie pomylil z jakims smiesznym wykopkiem dla gimbozjebow
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-05-29, 8:52 3
trambulator napisał/a:

Bertasku, to nie ten portal, żebyś coś tu zakopywał



Uwielbiam zapach prowokacji o poranku
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2023-05-29, 10:31 10
bercisko napisał/a:

Uwielbiam zapach prowokacji o poranku



Jak każdy zjeb bez życia. Za robotę się weź, a nie matce na portfelu ciążysz.
Zgłoś
Avatar
needsomefps 2023-05-29, 10:51 2
Głupie ruski skaczą z balkonu pod ten refren piosenki
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2023-05-29, 11:43 1
Ja nie rozumiem, każdy miał gorszy okres w życiu ale ja np. NIGDY nie miałem myśli żeby się zayebać... kogoś tak ale robić krzywdę sobie? Dla mnie to niepojęte
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-05-29, 12:43 1
Tu pasuje zdjęcie gowniaka z hoop cola co jest podpisane pije żeby zapomnieć, pizda nie zaznała prawdziwych problemów i życia na tym świecie ech, gostek bez nogi jakoś kurwa żyje i ma się dobrze a takie chłystki walą samobója ten świat takich pizd zrodzi jeszcze wielu bo on sam zmierza ku idiokracji, wczoraj prowokował mnie coś podobnego do chlopa ale w sumie to nie wiem co to było może quesadilla albo inny bezplciowiec, aż się nóż w kieszeni otwiera jak się pomyśli że parę setek lat temu ludzie potrafili stworzyć broń samochody i inne wynalazki, teraz wymyślają lgbt multikulti i normalizacje bycia zboczonym degeneratem, co rusz na tym zjebanym fb mi wyskakuje jakąś historia że bycie swingersem dobrze wpływa na małżeństwo kurwa mac a niech to chuj strzeli, parę lat i na fb będą ludzie wstawiali zdjęcia kutasow zamiast siebie, kobiety pizdy będą wstawiać a potem przy kawie będą plotkować "Ewa zobacz jakiego ma dużego dzyndzla Jowita spod piątki, no a ten Brownie ma chuja jak rakieta" szkoda gadać
Zgłoś
Avatar
slavcis 2023-05-29, 12:52 1
UWAGA KURWA !!! GÓWNO LECI !!!
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-05-29, 12:54 2
Wszyscy tak pierdola że Rosja to jakaś zapierdziala dziura, a ten zachód zalany lewactwem, wkrótce i u nas to będzie bo trzeba się przystosować do tej śmierdzącej Unii, ja wolę żyć tam gdzie ludzie mają moralność, zalali nas ukraińskim syfem i będzie coś z tego tylko idiota jest w stanie myśleć że oni nas lubią
Zgłoś
Avatar
Saw 2023-05-29, 14:39 8
kosioraldo napisał/a:

Wszyscy tak pie**ola że Rosja to jakaś zapierdziala dziura, a ten zachód zalany lewactwem, wkrótce i u nas to będzie bo trzeba się przystosować do tej śmierdzącej Unii, ja wolę żyć tam gdzie ludzie mają moralność, zalali nas ukraińskim syfem i będzie coś z tego tylko idiota jest w stanie myśleć że oni nas lubią



Weź ruska kurwo spierdalaj. "Rosja i moralność".
Zgłoś
Avatar
outsidre 2023-05-29, 15:41 6
w sumie słuszne wyjście bo pewnie na jutro miał się stawić do wojenkomatu po zardzewiałego kałasza bez nabojów.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-05-29, 20:42
Chujowy kamerzysta, nich się lepiej powiesi.
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-05-29, 20:59
Saw napisał/a:

Weź ruska kurwo spierdalaj. "Rosja i moralność".



Morda pecie jebany ruska kurwa to jest twoja stara frajerze spod społem, dostałbyś liścia w tą brudna mordę byś zatkal to rozjebane dupsko, weź starego ogarnij żeby ta twoja ruską stara zabrał już bo od kutasow nie chce odejść, jaja już wydmuchane a ona dalej ssie kurwa

Saw napisał/a:

Weź ruska kurwo spierdalaj. "Rosja i moralność".



Widzę śmieciu ze prawie każdy komentarz związany z ukraina kto tu kurwo jest onuca brudny śmieciu, nikt nie chce na tej stronie jakiś opłacanych pedałów co mają lizać dupe Ukraińca won śmieciu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie