18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Skok z mostu
Tasior • 2011-07-08, 9:25
22 letni Rosjanin pod wpływem alkoholu postanowił oddać skok życia... jak się okazało ostatni. Niestety nie ma nagrania z akcji wyciągnięcia jego rozjebanego ciała

Zgłoś
Avatar
eboleq 2011-07-08, 18:25
Te chopki na moście w największym oddaleniu wyglądają jak zabójcy z filmów "30 sek po katastrofie Tupolewa". MOże to Ci sami.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-07-08, 19:34
Maxi-005 napisał/a:

@brylant1412
"9 kompania" dobry film, o rosyjskiej kampanii w Afganistanie, a ta konkretna scena to były tylko ćwiczenia na poligonie Polecam


może i tytuł był taki jak piszesz ale chodzi mi że ruski jest niedozajebania -
Zgłoś
Avatar
Tasior 2011-07-08, 19:53
Drogie Dzieci

Chciałem już wcześniej sprostować, ale ~Penerek mnie zbanował na chwilkę .

Otóż jak wstawiam jakiś materiał, zawsze czytam źródło (opis w języku angielski, niemieckim lub suahili) tak więc z niego wiem co się stało... PAJEMAJECIE teraz?

P.S.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-07-08, 19:54 1
tasior87 napisał/a:

Chciałem już wcześniej sprostować, ale ~Penerek mnie zbanował na chwilkę .


a to chuj
Zgłoś
Avatar
Tasior 2011-07-08, 19:59
Pener666 napisał/a:


a to chuj



Znasz go może?
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-07-08, 20:09
tasior87 napisał/a:

Znasz go może?


nie zadaje się z penerami
Zgłoś
Avatar
matik1993 2011-07-09, 15:01
To na pewno nie rusek na nich alkohol nie działa.
Zgłoś
Avatar
Gabini 2011-07-10, 18:33
kabalero88 napisał/a:



"Z tąd",że autor tak napisał debilu.
Serio jakiś test przy rejestracji powinien być.



Debilu, a gdyby napisał, że po wypadku jego ciało lewitowało po czym rozpłynęło się w powietrzu, to też byś mi powiedział, że tak faktycznie bylo, bo autor tak napisał?
Zgadzam się co do tego testu testem.

testu*
Zgłoś
Avatar
kasztaniuk 2011-07-10, 22:07
tomekte napisał/a:

sranie w banie, za małolata skakaliśmy z mostu kolejowego z łuku (czyli jak na filmie sama góra) i jak nikt nie przywalił w drewniany kołek w wodzie (3 przęsło było czyste jeszcze 15 lat temu, teraz nie wiem) to nic mu nie było...

pozycja mostu na google maps: 54.372359,19.839076

wysokość zbliżona



Co Ty pierdolisz...Most kolejowy koło Braniewa wcale nie jest tak wysoki jak na filmie. Jebie Ci sie w oczach już.
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2011-07-11, 15:39
Gabini napisał/a:



Debilu, a gdyby napisał, że po wypadku jego ciało lewitowało po czym rozpłynęło się w powietrzu, to też byś mi powiedział, że tak faktycznie bylo, bo autor tak napisał?
Zgadzam się co do tego testu testem.

testu*



Nie debilu,widzę,że jesteś zbyt ograniczony umysłowo,aby zrozumieć moją aluzję więc odpowiem ci bardziej zrozumiale i dosadniej- kup sobie słownik ciulu!
A co do tego testu to wiedz,że gdyby był,to nikt nie musiałby czytać twoich wypocin. Ale spokojnie, jak zdasz do 3 klasy gimnazjum to się nauczysz.
Zgłoś
Avatar
Gabini 2011-07-11, 18:58
kabalero88 napisał/a:


Nie debilu


Cieszę się, że w końcu zwracasz się do mnie ciulu jak należy. Albo po prostu jesteś zbyt ograniczony umysłowo i nie wiesz gdzie należało postawić przecinek. Każdy zauważył (ja również), że napisałem post z błędem, ale po co bijesz pianę drugi raz na ten sam temat? Przecież nie o to pytałem. Nie miałeś co napisać i musiałeś się powtórzyć? Tak niesamowicie Cię podjarało, że zauważyłeś błąd ortograficzny? Czy po prostu z natury taki nudny jesteś? A cudzysłów to niesamowita aluzja swoją drogą.

Nie martw się, moje posty i tak mógłbyś czytać, bez konta też się da
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2011-07-11, 23:57
Gabini napisał/a:


Cieszę się, że w końcu zwracasz się do mnie ciulu jak należy. Albo po prostu jesteś zbyt ograniczony umysłowo i nie wiesz gdzie należało postawić przecinek. Każdy zauważył (ja również), że napisałem post z błędem, ale po co bijesz pianę drugi raz na ten sam temat? Przecież nie o to pytałem. Nie miałeś co napisać i musiałeś się powtórzyć? Tak niesamowicie Cię podjarało, że zauważyłeś błąd ortograficzny? Czy po prostu z natury taki nudny jesteś? A cudzysłów to niesamowita aluzja swoją drogą.

Nie martw się, moje posty i tak mógłbyś czytać, bez konta też się da


Nie próbuj robić się na siłę inteligentny,bo skoro się debilem urodziłeś to debilem zdechniesz. Tak,twoje posty robią ogromne wrażenie na każdym,kto je czyta(to zresztą widać po ilości piw jakie otrzymałeś).
A pianę to ci tata może ubić przed spaniem. Jeszcze dwa miechy i wracasz do gimnazjum,więc używaj wakacji.
Zgłoś
Avatar
Gabini 2011-07-12, 16:36
@up
Faktycznie, straszne, masz więcej piw. I co, wyrywasz na to laski?
Twoje posty za to biją inteligencją. Wyzywasz tylko od debilów i ciulów, bo mądrego nie napisałeś jeszcze nic i ciągle się powtarzasz. Skończ już z tymi tekstami o gimnazjum prostaku, czytałem już o tym w Twoim poprzednim poście.
I nie interesuje mnie co robisz z tatą przed snem, u mnie (w normalnym domu) frazeologizm "bić pianę" oznacza widocznie coś całkowicie innego niż u Ciebie. Pisałeś mi, żebym kupił sobie słownik ortograficzny, Tobie polecam słownik związków frazeologicznych, bo chyba jeszcze o czymś takim nie słyszałeś.
Zgłoś
Avatar
kabalero88 2011-07-13, 15:44
Gabini napisał/a:

@up
Faktycznie, straszne, masz więcej piw. I co, wyrywasz na to laski?
Twoje posty za to biją inteligencją. Wyzywasz tylko od debilów i ciulów, bo mądrego nie napisałeś jeszcze nic i ciągle się powtarzasz. Skończ już z tymi tekstami o gimnazjum prostaku, czytałem już o tym w Twoim poprzednim poście.
I nie interesuje mnie co robisz z tatą przed snem, u mnie (w normalnym domu) frazeologizm "bić pianę" oznacza widocznie coś całkowicie innego niż u Ciebie. Pisałeś mi, żebym kupił sobie słownik ortograficzny, Tobie polecam słownik związków frazeologicznych, bo chyba jeszcze o czymś takim nie słyszałeś.


To Ty w paru postach ciśniesz ludzi,którzy jebli literówke, a sam nie wiesz jak napisac "skąd". Ja pierdole co za zjeb. Widzisz,pisze o gimbusach,bo jesteś jednym z nich chłopczyku. Więc wyjmij już rękę z nocnika i idź na dwór sobie pobiegać.
Zgłoś
Avatar
Gabini 2011-07-13, 16:44
Obejrzyj zanim kogoś jeszcze raz nazwiesz gimbusem jak mnie i kilka innych osób w Twoich postach.
YT:watch?v=kvZt8DwMQnE
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie