18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ddss 2018-08-15, 12:40 17
Daemnn, aż mnie zabolało .
Zgłoś
Avatar
Wojtaswp11 2018-08-15, 12:44 19
Obejrzałem 10 razy. Ten dżwięk na końcu
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2018-08-15, 13:09 11
Wojtaswp11 napisał/a:

Obejrzałem 10 razy. Ten dżwięk na końcu



to dźwięk pękającej miednicy oraz zapowiedź kilku tygodni lub miesięcy w gipsie
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-08-15, 13:12 14
To może podejdźmy do tego nagrania filozoficznie. Według was skoczek był kaleką już przed skokiem, czy dopiero po?
Załóżmy, że był pierdoloną kaleką z dwoma lewymi rękami już przed skokiem. Co spowodowało taki stan rzeczy? Czyżby był wychowywany jedynie przez matkę, która sama potrafi tylko dawać dupy i niczego syna nie nauczyła?
Czy może Pan Skoczek był dodatkowo upośledzony psychicznie, nie miał kolegów, nigdy nie wychodził na dwór i stąd jego kalectwo fizyczne?
A może po prostu jest tak głupi, że nie potrafi prawidłowo skoordynować więcej niż 2 kończyny jednocześnie?
A może to boski plan, i pambug to wszystko zaplanował, od momentu jego poczęcia, namieszał mu w genach, uczynił go upośledzoną umysłowo kaleką specjalnie dla tej chwili, w której chcąc się popisać łamie biodro i być może podstawę czaszki co doprowadza do jego zgonu? Czy jeśli niebo istnieje, to pambug uraduje się widzą jego duszyczkę, i rzeknie, że jest z niego dumny, bo wypełnij jego plan?
Czy może to wszystko nie istnieje i jesteśmy jedynie wyobrażeniem osoby chorej psychicznie? A może rzeczywiście jesteśmy jednością ze wszechświatem?
Co jeśli dojona krowa nie lubi być dojona, wstydzi się tej czynności, ale nie chce sprawiać przykrości hodowcy? To by było dopiero pojebane
Zgłoś
Avatar
pjf 2018-08-15, 13:36
Ja pierdole, aż podskoczyłem
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-08-15, 13:48 10
Argeusz napisał/a:

To może podejdźmy do tego nagrania filozoficznie. Według was skoczek był kaleką już przed skokiem, czy dopiero po?
Załóżmy, że był pierdoloną kaleką z dwoma lewymi rękami już przed skokiem. Co spowodowało taki stan rzeczy? Czyżby był wychowywany jedynie przez matkę, która sama potrafi tylko dawać dupy i niczego syna nie nauczyła?
Czy może Pan Skoczek był dodatkowo upośledzony psychicznie, nie miał kolegów, nigdy nie wychodził na dwór i stąd jego kalectwo fizyczne?
A może po prostu jest tak głupi, że nie potrafi prawidłowo skoordynować więcej niż 2 kończyny jednocześnie?
A może to boski plan, i pambug to wszystko zaplanował, od momentu jego poczęcia, namieszał mu w genach, uczynił go upośledzoną umysłowo kaleką specjalnie dla tej chwili, w której chcąc się popisać łamie biodro i być może podstawę czaszki co doprowadza do jego zgonu? Czy jeśli niebo istnieje, to pambug uraduje się widzą jego duszyczkę, i rzeknie, że jest z niego dumny, bo wypełnij jego plan?
Czy może to wszystko nie istnieje i jesteśmy jedynie wyobrażeniem osoby chorej psychicznie? A może rzeczywiście jesteśmy jednością ze wszechświatem?
Co jeśli dojona krowa nie lubi być dojona, wstydzi się tej czynności, ale nie chce sprawiać przykrości hodowcy? To by było dopiero pojebane


Co żeś brał i ile? No i przede wszystkim - gdzie to mogę dostać
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2018-08-15, 15:04
jeden z lepszych filmów... opis też zajebisty
Zgłoś
Avatar
marynarz83 2018-08-15, 15:37 1
No i mam dzwonek na sms
Zgłoś
Avatar
kzf 2018-08-15, 15:45
Ja pierdolę, ale blacha. Aż mi się srać zachciało
Zgłoś
Avatar
floverinho 2018-08-15, 19:28
niech ktoś zrobi wersję 10h
Zgłoś
Avatar
normale 2018-08-15, 19:58
Zrobił źle wszystko co mógł, nawet na drabinkę nie upadł
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-08-15, 22:40
chyba znamy różne definicje słowa "niesamowite".
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-08-15, 22:57
TB303
daj cynk gdy się dowiesz
Zgłoś
Avatar
saves 2018-08-15, 23:09
No i jak tu nie dać piwa???
Zgłoś