18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
S................n 2020-08-18, 19:24 4
Nie ma dnia motocyklisty... jest jedynie dzień motocyklistki jprdle... zajeb byle filmik z liveleak, kaotik, bestgore, wklej, dopisz gówniany opis robiący z ciebie imbecyla Voila! ciesz sie wirtualnymi piwkami jak jebany nolife....
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2020-08-18, 19:36 3
Ja tam śmigam sobie motocyklami, zapewne za równowartość twojej chałupy o ile masz albo "mieszkania" w kurniku ale co tam. Skuterzystów i pedalarzy nie lubię ale motocyklistów szanuję.
Zgłoś
Avatar
Pies_poligona 2020-08-18, 19:51
Jakby jechał szybciej to by zdążył przed gościem na kiblu
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-08-18, 23:07 2
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Nie ma dnia motocyklisty... jest jedynie dzień motocyklistki jprdle... zajeb byle filmik z liveleak, kaotik, bestgore, wklej, dopisz gówniany opis robiący z ciebie imbecyla Voila! ciesz sie wirtualnymi piwkami jak jebany nolife....



Właśnie zrozumiałem dlaczego Cię tak dupa boli. Po pierwsze winny jest twój stary. Po drugie- sam jesteś motopizdą

______________

Fuck lefties!!!
Zgłoś
Avatar
PS6 2020-08-19, 8:20
Barnellini napisał/a:

Właśnie zrozumiałem dlaczego Cię tak dupa boli. Po pierwsze winny jest twój stary. Po drugie- sam jesteś motopizdą



Zagrał
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-08-19, 8:32
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Nie ma dnia motocyklisty...


na sadisticu jest.. nawet międzynarodowy tydzień motocyklisty więc sie na to łapiesz spokojnie.
Zgłoś