18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
sothis 2022-03-06, 1:56 28
Ja pierdole, tam ichniejszy stróż prawa był... Pierdolony, jeszcze bardziej użyteczny niż straż miejska....
Da się? Da!
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-03-06, 3:45 7
Dobry wariat z tego milicjanta xD
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2022-03-06, 6:50 6
Oni próbują wyłudzić odszkodowania tak, czy jaki huj? Bo dużo takich akcji i prób rzucania się pod samochód, byleby sobie krzywdy nie zrobić
Zgłoś
Avatar
Silverface 2022-03-06, 8:54 4
Chyba ten politzmajster to jakiś krewny tego dziadka albo są w zmowie, że dziadek odpierdala manniane a politzmen nie reaguje do momentu, aż "ofiara" dziadka nie zacznie go napierdalać.
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2022-03-06, 11:32 16
I tak to działa, jak widać na całym globie. Aktualnie mężczyzna w sile wieku ma dać sobie wejść na głowę każdemu barachłu słabszemu od siebie, bo przecież jego siła to brutalna broń i nie ma prawa jej zastosować. W ten sposób baby, staruchy i gówniarze mogą robić co chcą, społeczeństwo ulega zbydlęceniu. Tak w imię prawa. Nic z tego. Owszem nie powinieneś uderzyć słabszego jako pierwszy ale jeśli ten obrał (źle) opcję agresji, masz prawo przyjąć jego „ofertę” i na nią odpowiedzieć.

Zarówno najpierw baba nie próbuje odciągnąć agresywnego demencjusza tylko odpycha poszkodowanego kierowcę tak i „funkcjonariusz” reaguje dopiero po konkretnej odpowiedzi młodego. Usilnie kastruje się mężczyzn ale jak wróg u bram to doskonale widać na Ukrainie - baby out a chłopy mobilizacja. To oczywiście naturalny i tradycyjny układ tylko jak to się ma do robienia z mężczyzn eunuchów i usilnego „równościowania” w czasie pokoju?
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2022-03-06, 13:04 1
I tak długo wytrzymał.
Zgłoś
Avatar
PreSidento 2022-03-07, 17:21
Pięknie mu wjechał z fleka
Zgłoś
Avatar
Maciasty667 2022-03-08, 19:17
Mnie zastanawia jedno.

Dlaczego chiński policjant jest przebrany za włoskiego karabiniera???
Zgłoś